Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki ya Sanji(3)'nin kardeşlerinin adı sırasıyla Ichiji(1) ve Niji(2) ise :) Teşekkürler tumblr :)

Bölüm adı "Bu Çay Güzel" gibi bir şey. (The tea is good) Kapakta Sanji. The Secret falan.

Sanji'nin aileden çok o Only Alive posteri yaptıran kim o asıl soru bence.
Benim düşüncem şu WG - Marine bu düğünden haberdar ve bu düğün sanji NW girince planlandı [ yani yakın zamanda ]
zaten poster Merman adasında çekilmiş belli.
Olay şu Big Mom ve bu sanji'nin ailesi [ artık kimse yeraltı felan ] o düğünde olacak Marinede düğünü basacak herhalde o yüzden Only Alive eğer sanji ölürse düğün olmaz.

Biraz saçma ama böyle düşünüyorum hem belki Kaido Savaş derken bu düğünü bekliyordu belki :D
Kaidou ucuz bir düğünü basmakla ilgilenmez. En az MF gibi savaş alanı olacak ki ilgisini çeksin. Denizcilerin ise bir Yonkou'nun düğününü basıp kendilerini riske atacaklarını düşünmüyorum, daha çok uzaktan izlerler.

Peki ya Sanji(3)'nin kardeşlerinin adı sırasıyla Ichiji(1) ve Niji(2) ise :) Teşekkürler tumblr :)

Bölüm adı "Bu Çay Güzel" gibi bir şey. (The tea is good) Kapakta Sanji. The Secret falan.
Olabilir. İchiji zaten bir isim. Niji gökkuşağı demek, oradan da bir şeyler çıkabilir.

Bence Gorousei'lerin alayı bir ailenin reisi. Tabii sıradan bir ailenin değil, tıpkı Donquixote ailesi gibi bunlarda çok önemli bir aile, bu ailelerden biri de Vinsmoke ailesi :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık