Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüş olmayacağı daha bir kesinleşti artık. :/

Yazılanların aksine Kaido vs Big Mom olacağını sanmıyorum. Yonkoular zaten bir denge içinde. İki tarafında Süpernova müttefikleri de hadi dengeli desek.
Kaido'ya zaten X-Drake ihanet edecek. Üstüne Wano var. Minkler var. Moria da devreye girer.

Kaido dezavantajlı oluyor. Böyle bir şey olmaz.
İnşallah yanılırsın.Başka bişey elimden gelmiyor. :(

Dövüş olmayacağı daha bir kesinleşti artık. :/

Yazılanların aksine Kaido vs Big Mom olacağını sanmıyorum. Yonkoular zaten bir denge içinde. İki tarafında Süpernova müttefikleri de hadi dengeli desek.
Kaido'ya zaten X-Drake ihanet edecek. Üstüne Wano var. Minkler var. Moria da devreye girer.

Kaido dezavantajlı oluyor. Böyle bir şey olmaz.
Ekleme yapayım kendime. Bir de bizim tayfanın müttefikleri var. Onlar da boşta kalıyor.
Weevil Luffy'nin peşindeydi. Onun bile müttefik olma ihtimali var şu aralar.
Dövüş alanına gidene kadar bile bizimkiler ekstra güç alabilir. Ne bileyim Croco gibi adamlar da dahil olabilir işin içine.

Yok bu iş olmaz. Çok dengesiz işler.

Sanji ilk bir pekoms a tekmeler atar ulan salak biz buraya geldik de hangi arada zou yu yıkacağız dingil der Pekomsda titrer kendine gelir . Doğru kuro ashi der sonra ne olur bilemem belki Bege ortalığı karıştırır.

bege ve pekoms aynı anda, aynı çizgide, asagı yukarı aynı boylarda mangaka tarafından çizilmişler. daha öncede pekomsun epey abartıldıgını düşünüyordum, su anki içgüdüm pekomsun begeden az daha güclü oldugu yönünde. yani sinirlenmesinin pekde bir önemi yok.

normal sartta sanji, hem pekomsu hem de begeyi yener. ama 2 ye birde ceasarın katkısı olmaksızın yenilir. üstelik bence o gemideki asıl güclü olan ve sanjininde ana rakibi uzun bacak tamago ;)

yonkolar arası savasa gelince, e.oda kafasına göre gaz verir. neyin ne olacagını kestiremeyiz. çünkü isterse kolayca degiştirebilir. taslarını o sekil diziyor, akıllı adam...

su an için;

kaido, tek basına, kidd ve ittifakıyla karsı karsıya.

linlinin getir götürcüleri, tamago, bege ve pekoms, hasırsapka tayfasıyla karsı karsıya.

shanks, bir adada parti yapıyor, uyuz herif :D

teach, eger burgessin peşinden gidiyorsa, dragon ve devrim ordusuyla karsı karsıya.

bu ortama bakarsak e.oda her zamanki taktigini uyguluyor. hasırsapkalar ortalıgı karısıtırıyor. shanks ise e.odanın basedemiyecegi olayları engelleyen emniyet subabı.

luffy ve tayfası, su an için kaido ve linline dogrudan zarar verdi, verecek, veriyor.

shanks ve marco ekibi ise olası bir ezilmede , takviye olarak duruyor.

ortadaki en bilinmeyen kişilik weevil. ya bizimkilere sempati besliyecek ve e.oda harcadıgı acein yerine ayıboganı getirecek. yada sopanın kralını yiyecek, marcoyla o korsanlar yine bize müttefik olucak.

bakalım heyecanla bekliyoruz ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık