Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pekoms'un Zou halkını umursadığını öğrenmiş olduk. Bu ada Bigmom'un sahiplendiği adalardan biri mi yoksa Pekoms'un hatırına Bigmom hiç ellememiş mi burayı bilmiyorum. Ancak Pekoms'un verdiği tepkiden yola çıkarsak rota Kaido'ya doğru gidiyor gibi. Öte yandan Kidd'lerin karşısına Kaido çıktı. Kaido bunları güzel bir pataklamış olursa Kidd'ler Bigmom'un safında yer alabilirler.

Pekoms'un Minkleri umursayacak kadar kendini kaybetmemiş olması, nerden geldiğini unutmamış olması şaşırttı.

Roronoa Zoro

Editör notu yazmasa bile önceki bölümdeki muhabbetlerden bizimkilerin takip edildikleri belli. Bunu niye yeterli bir argüman olarak görmedin anlamadım?
Belli bir zaman dilimi geçmiş, takip edildikleni söyleyen bizim tayfa, Pekoms ve saz ekibi dememiş takip ettik diye, bana mantıklı gelmedi, ki açıkça belliydi benc Pekoms'un Zou'yu bulması mink olmasından kaynaklı. Geçen bölümlerde Sanji'nin bağırarak Zou'ya gidiyoruz demesini özellikle belirtmelerinin nedeni bence budur. Mobilde olmasam manga sayfalarıyla desteklerdim, şimdilik yazıyla idare edin.
Canı sıkılmış saldıracak yer arıyor.

Herkes Capone'nin içinde.
Ben yorumumu attım, saldıran saldırmış bana, canım sıkılmıyor şu an da bir şeylerle meşgulüm, ama salak yorumlarınla canımı sıkmaya devam edersen sıkıntımı senle giderebilirim. Şu an ziyadesiyle sinirliyim zaten.

Atışmalarınızı özelden yapın. Genel sohbete de çevirmeyin başlığı.

@Roronoa Zoro Pekoms'un mink olmasından dolayı bulsalarda sıkıntı değil ki öyle olma ihtimalide var. Ama bunlar dünkü korsanda değil takip ederekte gidebilirler ki başka bir açıklama yapana kadar Brook'un dediğini baz alıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık