Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uyanır uyanmaz, böylesine bir şok fazla geldi. Sanji'nin dişi minklere hallenmesi mi olsun, evlendirilmek üzere kaçırılması mı olsun... Yok abi yok. Bu kadarı cidden fazla.

Meyvesini en sevdigim supernova capone geri döndü sonunda ama bu ne şiddet bu celal minklere bi yamuk ta bu adam yapmış pokemonu kaplumbağa kabuğundan vurmuş ayıp etmiş.Şu vinsmoke ile ilgili de ne çıkacak merak ediyorum.Yabancılar bi filoloji çalışması yapsalar da forumlarda okusak ne olduğunu

Geçen ki bölümde mink kıza tekme mi atacak acaba diye düşünürken bu hafta Oda E. yok Sanji bu dişi sineğe bile asılır mesajını çok net görmüş olduktan sonra Sanji'ye yazık edildiğini iyice düşünmeye başladım. Oda ne düşünüyor acaba amacı ne Sanji'yi tüm dünya tarafından istenilmeyen sevilmeyen pis bir sapık haline getirip siz istediniz ben öldürdüm diyerek aradan mı çıkaracak ki...

651. Bölüme tekrar bakın.
Oradaki (balıkadam adası) şekerleri Luffy yediği için o zamandan 4 gün sonra yapılacak olan çay partisi büyük ihtimal yapılamamış ve şimdi yapılacak. Oraya davet ediyor Big mom.

Lola buna tayfadan bahsetmiştir de bu yüzden kızına yardım ettikleri için teşekkür edebilir. Ama hazinenin yanında giden bomba ya da balıkadam adası'ndaki restleşmeden dolayı ağız burun dalmaya hazırlanıyor da olabilir.

Merak ettiğim, Oda bizi hikayenin normal güzergahından alıkoyup Wano yerine Big Mom'ın yanına mı yollayacak. Wholecake island idi herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık