Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bigmomun 35. Kızı ile evleniyor reyiz acaba güzel mi.vinsmoke ailesinin 3. Oğlu demisler o sanji vinsmokemi reyizin tam adı begenmedim.Acaba bu bigmom kızlarını hep soylularla mı evlendirdi
Bege pekomsu sırtından mı vurmuş.
Bege 300 milyon, meyvesi sayesinde normal.

Son düzenleme:
Vay canına neler oluyor. :a:

Sanji'yi hile hurdayla kapmışlar. Zaten başka şey beklemezdim. :/ Zorla evlendirecekler mi Tarık Akan gibi reyizi. :(

Big Mom'un her limanda bir yavuklusu olmalı. Bege çirozundan 300 küsur milyon beklemiyordum açıklası, 200-250 falandır diye tahmin ediyordum. Adam tayfaya gireli daha iki yıl olmamış, nasıl da benimsemiş. Kesin Big Mom'un kızlarından biriyle evlenmiştir, ondan bu bağlılık.
Pokemon reyize bir şey olursa üzülürüm. Sırtından vurulacak adam mı o be. :( @xCrowLey 'in doğum günü bugün, en sevdiği karakter doğum gününde mi ölecekti. Kaderin insafsız cilvesi. :( :(

ooovv meraklandım :D
Vınsmoke ailesinin 3. oğlu Sanji VINSMOKE & Charlotte Linnin'in 35. kızı düğünü
:at:

Son düzenleme:
sanjiyi beşik kertmesiyle evermişler. O da sonunda evleniyorum diye sevinirken resmi çekilmiş ama duvağın altından linlin gibi bişey çıkınca "full power skywalk!!!" ile kaçmıştır. Eldeki tek resim o olunca arama ilanına da o koyulmuştur

Roronoa Zoro

La yorumlar arasında sessiz sakin dolanıyordum bunu görene kadar. :D

Dövüş falan olmayacak ciddi şekilde, beklemeyin. Ufak sürtüşmeler neyim olur. Sanji'nin niye gittiği hakkında hala fikrim yok. :/
Neyse hacı yeni teorim var Zoro Luffy'den uzun. Bomba gibi bir teoriyle geliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık