Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Güçsüz kişiler sayı üstünlüğü işe yaramaz sen orada ki ezik kişileri görerek bunu söylüyorsun bege'nin içinde bigmom ve tümen komutanları olsa ne olur sence ?Yine sayı üstünlüğü işe yaramaz dimi.
Bigmom'ın tümen komutanları Bege'den emir almaz, anca araba gibi kullanırlar Bege'yi diyelim ki aldı bu hala kişisel güç artırıcı bir özellikler değil. Yani hiç kimse o meyve sayesinde kral olamaz.

Bu yazdığımdan ne anladın sorabilirmiyim ?
Sanji ne etrafında ki adamları hissedebildi K.hakisiyle ne de Nami ile diğerlerinin peşinden geldiğini anladı. Belli ki K.haki yi engelleyen bir yeteneği var.

*kinaye yapıyorum kurban olduğum ciddi değilim yazdıklarımda.

Bigmom'ın tümen komutanları Bege'den emir almaz, anca araba gibi kullanırlar Bege'yi diyelim ki aldı bu hala kişisel güç artırıcı bir özellikler değil. Yani hiç kimse o meyve sayesinde kral olamaz.

Sanji ne etrafında ki adamları hissedebildi K.hakisiyle ne de Nami ile diğerlerinin peşinden geldiğini anladı. Belli ki K.haki yi engelleyen bir yeteneği var.

*kinaye yapıyorum kurban olduğum ciddi değilim yazdıklarımda.
Bak demeek istediğim şey şu tabi ki begeden emir almaz bege kim ki ama olası bir büyük savaşta bu adamın meyvesi işe yarar çünkü adam yoktan neredeyse var ediyor dediğim gibi eğer big mom felan eğer içine girebilirse bu begeyi kral yapmaz ama big mom ı daha güçlü yapar rakip beklemiyorken büyük bir saldırı olabilir.
Benim orada anlatmak istediğim bege ye bigmom bişe yapmaz çünkü adam verilen görevi yapıyor orada haksız olan pekoms.

Unknown

Bak demeek istediğim şey şu tabi ki begeden emir almaz bege kim ki ama olası bir büyük savaşta bu adamın meyvesi işe yarar çünkü adam yoktan neredeyse var ediyor dediğim gibi eğer big mom felan eğer içine girebilirse bu begeyi kral yapmaz ama big mom ı daha güçlü yapar rakip beklemiyorken büyük bir saldırı olabilir.
Benim orada anlatmak istediğim bege ye bigmom bişe yapmaz çünkü adam verilen görevi yapıyor orada haksız olan pekoms.
Tamam işte dolmuş şöferi olur anca o meyveden. Big mom'ın adamları müsait bir yerde iner. Bege devam eder. Hani aniden ortaya çıktı ee? Elbet karşılayacak birileri olur o savaşta. Kağıt üzerinde hoş duruyor ama işlevsellik açısından. Şuradan bir öğrenci alır mısın?

@amaneden bölümü incelediğin yetmedi şimdi tek tek Bege sayfalarına mı geldin harbi bir kaç kişi yi insan dışarı da bırakır vücudu korusun diye ayrıca o duruş komik değil mi yahu. :D

@T1T4N Ben ne diyorum sen ne diyorsun. :D

Unknown

Yalnz Bege'nin içinde sigara içilmeye izin var mıdır ki? Kapalı alan full duman altı olur. :/ Yoksa duman bir yerlerden çıkıyor mu? :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık