Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Duval olursa o ailede bişeyler var demektir. Her çocuğu bebeyken sokağa mı salıyorlar diye sorar insan :D

Yalnız 3. oğul diyor. Başka kardeşleride olabilir. Bi velet Sanji güzel giderdi. :)

Pekoms piyon karaktermiş heralde bir çaylak tarafından vurulacak kadar çapsız olduğuna göre. Sanji reyiz de üzdü beni Bege'yi dövemese de o kaleden cıkan herkesi yere gömebilecek kadar iyi olduğunu düşünüyordum.

Yorumlarda Bege'nin gücü hakkında konuşulmuş. Evet çok güzel bir güç içerden dışarıya adam çıkartabiliyorsun veya açtığın kapıdan top tüfek bazuka yağdır gitsin. Yalnız görmedimse affola fakat bu adamın içine nasıl girildiği belli değil. Etrafındaki belli alanı küçültme yetkisi değil de küçülmesi için dokunması ya da küçülecek nesnenin önünde kapı açması gerekiyor olabilir ki bu luffy gibi hızlı ve güçlü adamlara karşı direkt handikaptır.

Diğer merak ettiğim konuda ceaser'ı alın ve hasır şapkaları ortadan kaldırın diye emir veren bu yonkou kaptanı bu tayfanın üyesini damat olarak istiyor ve pekomsun haberi yok. Yazık gerçekten çöp bir adammış demek ki

Adamın dibi Sanji yine zekasını konuşturdu. Ama bu Nami ve Chopper artık sıkmaya başladı. Iki tane çöpe yakalanıyorlar. Sonra ağlayıp sızlanıyorlar Sanji gitti diye

Pekoms'un sorumluluğu ben üstlenirim demesi biraz kredili bir adam olduğuna da delalet aslında. Hal böyleyken Pekoms eğer ölmediyse, yani kim vurduya gitmemiş olursa begeyi yalan edebilirler. Bege sebebini açıklasa bile, sen kim oluyorsun da adamımı öldürüyorsun derse big mom işler fena karışır. Diğer bir ihtimalde ise savaş durumunda kendisinden vazgeçen big moma karşı hasır şapkalarla birlik olabilir Pekoms. Öte yandan ceaser tayfayı kanıksamış ama özellikle sanji acayip ters davranıyor bu herife. Bilim adamımıza karşı böyle davranması hoş değil.

WB korsanlarında kendi tayfandan birini öldürmenin cezası yüzünden dünya birbirine girdi. BigMom korsanlarında da durum böyledir herhalde ne olursa olsun tayfandan birini vurmaman gerek.
Sanji ise ezik falan düşmedi. Şaşkın şaşkın bakıyor. Sinirlenmiş olsa gitmezdi dövüşürdü yüksek ihtimalle. Ama Aile olayı işin içine girince kendi isteğiyle anlamaya gitmiştir.

WB korsanlarında kendi tayfandan birini öldürmenin cezası yüzünden dünya birbirine girdi. BigMom korsanlarında da durum böyledir herhalde ne olursa olsun tayfandan birini vurmaman gerek.
Sanji ise ezik falan düşmedi. Şaşkın şaşkın bakıyor. Sinirlenmiş olsa gitmezdi dövüşürdü yüksek ihtimalle. Ama Aile olayı işin içine girince kendi isteğiyle anlamaya gitmiştir.
Aile olayı trollüktür, al buraya yazıyorum..
Sanji evleneceği için şaşırmıştır kesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık