Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın meyve gücünün bile nasıl işlediğini bilmezken, kesin bir cevabı ben sana nasıl vereyim? Düşünceme göre küçülmez. Aynı şeyi 50 kere yazdım zaten önceki mesajlarda.
pekiiiii luffy def yumruk veya dev bazuka vursa hakisiz indirir mi. çünkü bazukayla hakisiz duvar falan kırabilirdu sanırım. dev bazuka bege'nin etki alanına girdiğinde normal yumruk boyutuna iner bu onu indirir mi ? sormadan edemedim kusura bakma

Millete bak nasıl U dönüşü :D daha geçen Bege tek yer vs gibi şeyler saydırdılar şimdi neler oldu neyse..
Demek sanji nin bu denli sigara içmesi VIN SMOKE ailesinden olması adındanda anlaşılacağı üzere :))) ilginç bir bağlantı yapmış oda tebrik ederim...
O değilde bu iki aile arasında nasıl bir bağ var acaba da illa bunlar evlenmek zorunda? :/ ama ceaser tayfaya katılacak çünkü gidecek yeri yok.
Çalışmak için başında biri yok ve bir labaratuvarı yok...

Bir de şu var Bege gerçekten bir gangster oyunu oynadı ODA cidden güzel kurgulamış bir Gangster taktiği blöfü ile tongaya düşürdü milleti hakili mermiler muhabbetiyle...
Ve rehine olayıyla tam bir gangster işi oldu ;)

Son düzenleme:
Adamın ailesinde nasıl bir t.şşak varsa artık, aranıyor posteri bile sadece canlı yazısıyla çıkıyor...

Yalnız 2 yılda kendini bayağı geliştirmiş. Luffy, Law son olarak da Bage. Bunların güçlenmesini baz alırsak diğerleri de iyi durumda diyebiliriz. Pekoms gibi bi karakterin bu denli kolay yeniliyo olması Nova'ların gücünü gösterir. Kid-Hawkins-Apoo müttefiği de Kaido'ya bişiler yaparsa şaşırmam artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık