Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 811: Roko

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tahmin ettiğim gibi ekstra sayfada ekstra hiçbir bilgi yok. Sadece şu ana kadarki olayları ve ilişkileri şema haline getirmiş ki okuyucu kopup gitmesin.

Sence bu ikisinden biri Luffy&Law a eklenebilir mi ?
Bir şey demek zor. Bonney'in tayfaya katılacağını söyleyen duydum ama Oruç için bunu dillendirene denk gelmedim varsa da ben görmedim. Süpernovalardan kaptan konumunda olan birinin bir diğerine katılacağını düşünmüyorum şahsen. İttifak falan olurlar o ayrı. Ha Oda'nın ne yapacağı da bilinmez ama benim düşüncem öyle.

Sağdaki cümleyi anlamadım ama peki ya hareketleri görünmeyen (diğer) en kötü nesil (üyeleri)? gibi bişey diyor.Solda denizcilerden kaçan Bonney minnak formunda diyor. Urouge de yeni dünyada yaralarını sarıyormuş. Hiç bilmediğimiz şeyler :/

fatih

arkadaslar merhaba
bahsedilen su ekstra sayfaya nereden ulasabilirm
bi turlu bulamadim :(

Sağdaki cümleyi anlamadım ama peki ya hareketleri görünmeyen (diğer) en kötü nesil (üyeleri)? gibi bişey diyor.Solda denizcilerden kaçan Bonney minnak formunda diyor. Urouge de yeni dünyada yaralarını sarıyormuş. Hiç bilmediğimiz şeyler :/
Bilinen bir hareketleri yok diyor. Bonney ve Oruç'un, Luffylerin hedefi Kaido, Kidlerinki Shanks vs. gibi bir durumları olmadığından ya da göz önüne çıkmış herhangi bir eylemde bulunmadıklarından bahsediyor. Bonney denizcilerden kaçıyor ki Akainu ile zaten eşleştirmiş. En son minik halde pizza yiyordu. Oruç'ta bir gökyüzü adasında yaralarını sarıyor. Evet bilinmeyen yeni bir şey yok zaten olmaması da lazım. Mangada göstermediğini tabloya niye koysun ki? Oda'nın amacı son durumlar nedir ne değildir tablo haline geritip bir düzene sokmak.

Bilinen bir hareketleri yok diyor. Bonney ve Oruç'un, Luffylerin hedefi Kaido, Kidlerinki Shanks vs. gibi bir durumları olmadığından ya da göz önüne çıkmış herhangi bir eylemde bulunmadıklarından bahsediyor. Bonney denizcilerden kaçıyor ki Akainu ile zaten eşleştirmiş. En son minik halde pizza yiyordu. Oruç'ta bir gökyüzü adasında yaralarını sarıyor. Evet bilinmeyen yeni bir şey yok zaten olmaması da lazım. Mangada göstermediğini tabloya niye koysun ki? Oda'nın amacı son durumlar nedir ne değildir tablo haline geritip bir düzene sokmak.
Çevirilmesini isteyenler var ya onçün dedim bilinmeyen birşey yok diye. İlk cümleyi fena yorumlamamışım aslında :D

genel bir sablon cıkarmıs e.oda.

- aokijinin denizcilerin ajanı olma olasılıgı hep var. ama bu o kadar kolayki , ben o yüzden her zaman aokiji devrim ordusuna hizmet ediyor ama denizciler ve teachin yanında dragonun emriyle duruyor derim. dikkat edersek zaten teachte aokijiye güvenmiyor. aralarındaki ilişki cıkar ilişkisi.

- bonnye ve urougeyi akainuyla ilişkilendirmiş e.oda. bonnye yakalanmıstı akainu serbest bıraktı. belli sartlarla serbest bırakmıs olabilir. ;)

- bege tartısmasız linlinin adamı.

- kalan shicibukailer teachle ilişkilendirilmişler. çünkü teache karsı olan savasta o 5 in hepsi luffynin müttefiki. ve mihawkı bizzat shiliew harcıyacak :D

- burgess aracılıgıyla teach devrim ordusuyla karsı karsıya.

- law ve luffy linlin ve kaidonun düşmanı shanksın dostular.

- doflamingo kaidonun adamı, drake bizim ittifakı tamamlıyacak güc.

- kidd ittifakı shanksı hedefliyor, kader karsılarına kaidouyu cıkardı.

bakalım detaylarda neler görücez ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık