Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 811: Roko

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Croco-Boy

Bir FB ve bir geçiş arcı bu kadar zevk verebilir anca.

Bölüm çok hoşuma gitti. Sanjiyi görmek güzeldi ama Oda'nın ısrarla Sanjinin gidişi ardındaki gizemi uzatması wtf going on? dedirtmiyor değil.

Nami'nin minki karşılaması güzel birşey fakat zehirin etkisinden doalyı olduğu aşikar ki kendi ağzıylada belirtiyor bunu.

Sanji'nin sheeped e vurduğu sahnedeki çeviri bir harika ya :D

CC ne kadar adi bir herif olsada bence bizim tayfaya gelmesi en muhtemel kişi gibime geliyor. Farkındaysanız oda her fırsatta onu karelere sokuyor ve mecburi bir yardım ettiriyor. Ama bir gün kalbini geri verecekler ve oda diyecekki gidecek yerim yok Joker içeri girdi adam yok oldu ya köprü altı ya sizin gemi dicek. Luffy de " Ooo bir bilim adamı gemide hiç fena olmaz kehehe :D " der ekiptekiler biraz söver biraz sinirlenir ekibe dahil olur.

Neko nun Zoroya tepkisini gerçekten merak ediyorum. Samuray sanıp saldıracak mı yoksa bu ayrıntıyı görmezden mi gelecek oda.

Ciddi anlamda Trajediyi hissettiriyor Oda. Adi Jack ne insafsız herifmiş be...

Bir FB ve bir geçiş arcı bu kadar zevk verebilir anca.

Bölüm çok hoşuma gitti. Sanjiyi görmek güzeldi ama Oda'nın ısrarla Sanjinin gidişi ardındaki gizemi uzatması wtf going on? dedirtmiyor değil.

Nami'nin minki karşılaması güzel birşey fakat zehirin etkisinden doalyı olduğu aşikar ki kendi ağzıylada belirtiyor bunu.

Sanji'nin sheeped e vurduğu sahnedeki çeviri bir harika ya :D

CC ne kadar adi bir herif olsada bence bizim tayfaya gelmesi en muhtemel kişi gibime geliyor. Farkındaysanız oda her fırsatta onu karelere sokuyor ve mecburi bir yardım ettiriyor. Ama bir gün kalbini geri verecekler ve oda diyecekki gidecek yerim yok Joker içeri girdi adam yok oldu ya köprü altı ya sizin gemi dicek. Luffy de " Ooo bir bilim adamı gemide hiç fena olmaz kehehe :D " der ekiptekiler biraz söver biraz sinirlenir ekibe dahil olur.

Neko nun Zoroya tepkisini gerçekten merak ediyorum. Samuray sanıp saldıracak mı yoksa bu ayrıntıyı görmezden mi gelecek oda.

Ciddi anlamda Trajediyi hissettiriyor Oda. Adi Jack ne insafsız herifmiş be...
çok şaşırıyorum sizin gibilere... cc yi tayfaya neden soksunlar adam sürekli kötülük düşünen bir ezik. gazından okadar adam zehirlenmiş ve bundan gurur duyuyor heifte pişmanlıktan eser yok... bizim tayfaya katılanların hepsinin hamurunda ADAMLIK var...

Sırf çok karede göründü diye tayfaya katılacak düşüncesi çok saçma. Buggy ide alsalardı ozaman... Dofun luffye katlması nekadar imkansızsa cc ninkide okadar imkansız...

Unknown

çok şaşırıyorum sizin gibilere... cc yi tayfaya neden soksunlar adam sürekli kötülük düşünen bir ezik. gazından okadar adam zehirlenmiş ve bundan gurur duyuyor heifte pişmanlıktan eser yok... bizim tayfaya katılanların hepsinin hamurunda ADAMLIK var...

Sırf çok karede göründü diye tayfaya katılacak düşüncesi çok saçma. Buggy ide alsalardı ozaman... Dofun luffye katlması nekadar imkansızsa cc ninkide okadar imkansız...
Herşey Oda'nın elinde her zaman bir fb ve birkaç neden ekleyerek karakteri sevdirebilir, tayfaya uygun hale getirebilir. Önemli olan karakterin uyumu ile tayfa için gücüne ne kadar ihityaç duyulduğu.. Açıkçası 2 si de oluyor, gayet oturdu karakter tayfaya ve karakter gücü ve özellikleri olarak da gayet uygun tayfaya.

Bölümü tekrar okurken fark ettim Sanji, Wanda'nın saldırısında Nami dur ben hallederim demese saldıracak gibi duruyor. Mink olduğu için mi yoksa Sanji bir kadına ayak mı kaldıracaktı.:hoo:

Unknown

Adam zıplamış tekmelemeye hazırlanmış normal şartlarda bu adam bayan olunca taş kesilip savunma bile yapmadığı için yediği dayakların hadi hesabı yok çok ilginç geldi.
Şimdi tokadı yiyecek kişi kendisi olsa yine birşey yapmazdı. Ama Nami-swan yiyeceği için tokadı tabi ki savunması gayet normal oluyor.

Adam zıplamış tekmelemeye hazırlanmış normal şartlarda bu adam bayan olunca taş kesilip savunma bile yapmadığı için yediği dayakların hadi hesabı yok çok ilginç geldi.
Minkleri kadın erkek olarak düşünmemiştir yoksa reis yapmaz. Belkide değişmiştir 2 senede çok fazla şey yaşadı.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık