Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 811: Roko

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimali Momonosuke denizde yüzebilen ilk şeytan meyvesini yedi , Daha önce hiç farkettiniz mi bilmiyorum ama Op evreninde tüysüz zoan görmedik. [ yapay ya da doğal ] Momonosuke uçabilen bir ejderhayken aynı zamanda Kairoseki'yi bir çok şekilde kullanan dahi Vegapunk meyveler hakkında çok şey biliyorken bunu yapması gayet mümkün. Ve Kaido'nun hem uçabilen hem karada yürüyebilen hem yüzebilen bir Zoan türü + Wanokuni samurayı [ küçük olsa bile öyle ] 'nı istemesi gayet normal. Hatırlarsınız Dressrosa yakınlarında Robin ile duş alan Momo var tam olarak hatırlamıyorum ve resim ekleyemeyeceğim bi incelerseniz yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum fakat orada momo sudan etkilenmiş gibi görünmüyodu ve deriside yüzebilen canlılara uygun bir şekilde Oda tarafından çizilmiş. Eğer bu dediklerim doğruysa Dragonun Saboyu kurtarırken nasıl Suda durduğu anlaşılmış olur.
CC'nin ise tayfaya katıldığında seri sonunda tayfaya kazandırabileceği + 'lardan biriside [ Luffy vb. meyve kullanıcılarına ] bu olabilir.

Bizim tayfa şu an bir yonkou indiremez bu çok açık. Law+Luffy ittifağının bile indiremeyeceğini düşünüyorum. Acaba Kid'lerle bir birleşme olur mu ya da Mink'ler gibi güçlü bir ada halkıyla beraber savaşma şeklinde de olabilir.
Ben de aynı şekilde düşünüyorum şu an yonko alamaz bizimkiler. Ancak genel olarak da buradakiler ittifakla ineceğini düşünüyor, bence Oda Dof vs'sinde gösterdi ki eninde sonunda iş bire bire kalacak ve Luffy tek başına alacak. Yola tek başına çıkmış olmasa da sonunu tek başına getirecek aynı Dof karşısında olduğu gibi.

Peki şu an yonko alamazsa ve tek başına alacaksa bu nasıl olacak? TIME SKIP :D

G5 büyük ihtimalle var. Tıpkı bundan önce g2 ve g3 iki teknikle birden karşımıza çıktığı gibi Luffy, şimdi de aynı şeyi yapacaktır. Ve de o zaman bu iki tekniğin de ciddi handikapları vardı. Ne zaman gitti? Zaman atlamasından sonra bu handikaplar tarih oldu.

Şimdi de g4'ün handikabı olmasa herkes Luffy'nin en azından bir amiral seviyesi olduğunda hemfikir olduğuna göre, ve bir de g5 olsa ve bu da çok güçlü ama yine handikaplı olsa, herhalde bu iki teknikte ustalaşsa yonko ile kapışacak kıvama gelir tek başına.

Zannedersem bizimkiler önce bir yenilgi tadacak Kaido karşısında ve eğitim yapacaklar bu sırada da Luffy handikapların üstesinden gelecek. G2 ve g3 büyük ihtimal Aokiji karşısında yenilgiye uğradıktan sonra o adada 3-5 gün kaldıkları sırada geliştirildiyse şimdi de Wano'da bir yenilgi sonrası en azından böyle bir ufak çaplı time skip ile bizimkiler power up alacak ve yonko avlayacaktır.

Jack'i kim alır, nasıl alır bilmem ama bence Luffy Kaido'yu tek başına alacaktır.

Ha bu arada fotoları dikkatli inceledigimde brook ilk fotoda nekomamushinin kolunu bezle bagladı 2. Fotodada bi uzvu dikiyordu bence muhtemelen nekomamushinin koluydu bence yere yatırdı ve dikti.
Ayrıca bu arada chopperde unirashinin bacagı dikmekle meşguldu. İnurashinin uzanık haldaki fotolara baktım boşluk yok yani bacak dikilmiş gibi:)

Bu arada bugün süperim harika tespitler önce 3 yüzügü gördüm sonra harika bi teori ile orta açtım ardından muhteşem sol beyin lobumla kol ve bacak gizemini çözdüm ve gool. Bunları muhteşem sol beyin lobuma borçluyum:)

BDaha önce hiç farkettiniz mi bilmiyorum ama Op evreninde tüysüz zoan görmedik. [ yapay ya da doğal ]
Robin ile duş alan Momo var tam olarak hatırlamıyorum ve resim ekleyemeyeceğim bi incelerseniz yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum fakat orada momo sudan etkilenmiş gibi görünmüyodu ve deriside yüzebilen canlılara uygun bir şekilde Oda tarafından çizilmiş.
1. Boa Sandersonia ve Boa Marigold tüysüzler. Muhtemelen Sara Sara no Mi, Model: Axolotl da tüysüz olacaktır.
2. Şeytan Meyvesi kullanıcıları hareketli su kütlelerinden etkilenmezler. Yağmur, dalga ya da duş suyu gibi.

yalnız 2016 yılı sanji yılı demiş ya oda o kadar şov yaptırıp sonra sanjiyi öldürmesin.:(

Charles Vane

hizmetçi kız teorisi önceden varmış meger:)
Neyse yeni teoriye gelelim; Sanjinin babası bi kutsal ejderdir ve kraldır 3 tane kıž çocugu (3 yüzük.3 kız ve kızlardanda kral olmadıgı için)olmuştur ve daha sonra erkek çocuk için cadılardan yardım istemiştir cadılar bir şey karşılıgında erkek çocuk büyüsü yapmıştır ama babası cadılara verdigi sözü tutmamıştır ve küçükken cadılar tarafından kaçırılmış ve lanetlenmiştir daha sonra bir şekilde sanjiyle aşcı ustasının yolları kesilmiştir:)bu teori nasıl o üç yüzügede mana çıkmış olur:)ayrıca bence iyide uydu hem her mitoloji ve masaldan alıntı yapan oda cadıları ve büyüyüde işe katmış olur. Ayrıca Moria büyücü diildi karıştırmayın cadıda yoktu orda:))
How i meet your mother da barneyin atalarini bir çingene lanetliyordu sonraki kusaklarda tüm erkekler abaza oluyordu öyle bir şey de çıkabilir çok da güvenemiyorum:hmm:

Charles Vane

Bu arada bugün süperim harika tespitler önce 3 yüzügü gördüm sonra harika bi teori ile orta açtım ardından muhteşem sol beyin lobumla kol ve bacak gizemini çözdüm ve gool. Bunları muhteşem sol beyin lobuma borçluyum:)
Bu bölümün tespitini @amaneden yaptı Lady coffee (bağğyan kahvesi)
ile lütfen :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık