Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Söylenecek bieşy bırakmamıssınız, ama bir yonokunun ast adamlarından birini gördükden sonra forumdaki KK ye karşı olan bakış açısının değişeceğini düşünüyorum.Bu adamlar ha deyince gitmiyor, bunları deviren adam(lar)ında hakknı vermek lazım.

Sen önce ne dediğimi anla. Diyorum ki tamamen iyileşmemişlerdir biraz iyileşmişlerdir. Sen hala diyorsun o zaman Jack hafif yaralar vermiştir. Tamamen iyileşmemiştir o ağır yaralar ama en azından 12 saatte acısı dinmiştir. Bak tamamen iyileşmemiştir daha nasıl açıklayayım ki 4 keredir aynı şeyi söylüyorum. Tüm yaraları iyileşmemiştir. Yani o Jack iyi hasar vermiştir ama 12 saatte acısı dinmiştir kabuk bağlamıştır.
Peki Jack'in sağlam verdiği yaralar 12 saatte gözle görülür bir iyileşme ve acı dinmesi sağlıyor ise; işkence esnasında verdiği yaralar bir hafta yani (168) saatte neden gözle görülür bir şekilde iyileşmedi?

Şimdiden belli oldu bu Jack iyi sopa yiyecek :ehe:
Jack olayı tamamen Sanij'ye bağlı. Eğer Sanji, Jack ile ilgili bir olaya karışmışsa Jack vs tayfa olabilir ama diğer türlü Luffyler Sanji'yi alır Wano'ya yürürler. Ayrıca, Jack Zoro'nun rakibi olmalı. Luffy ile karşı karşıya getirmemek gerek, bu yüzden arada Wano olmalı.

kör topal

Peki Jack'in sağlam verdiği yaralar 12 saatte gözle görülür bir iyileşme ve acı dinmesi sağlıyor ise; işkence esnasında verdiği yaralar bir hafta yani (168) saatte neden gözle görülür bir şekilde iyileşmedi?
Ben öyle gözle görülür derken küçük yaralar için söylemiştim. Ağır yaraların gözle görülür bir şekilde iyileştiğini savunmadım. Acısı geçmiş olabilir dinlendikten sonra tabi. Her yara iyileşemez tabi mesela işkence zamanı verdiği ağır yaralar vs. Onlar iyileşmez zaten 12 saatte. Ben diyorum ki en azından acısı dinmiştir yada azalmıştır Enerjisini toplamıştır. 12 saat gayette yararlı. Bunun yanında 5 gün durmaksızın (tahmini) dövüşen Jack'te bir çizik bile yok (gördüğüm kadarıyla). O zaman ne ezikmiş bu kedi ve köpek yahu.

Jack olayı tamamen Sanij'ye bağlı. Eğer Sanji, Jack ile ilgili bir olaya karışmışsa Jack vs tayfa olabilir ama diğer türlü Luffyler Sanji'yi alır Wano'ya yürürler. Ayrıca, Jack Zoro'nun rakibi olmalı. Luffy ile karşı karşıya getirmemek gerek, bu yüzden arada Wano olmalı.
Zoro Luffy farketmez her türlü sağlam bi dayak yemeli ya bu herif. Oda'nın biraz vicdanı varsa dövdürür bunu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık