Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnanma demiyorum. Senin tüm söylediklerini kapsayacak ve Nekomushi'yi oraya koyacak yollarda var. İmkansız değil. Ha mümkün mü? Bence hiç değil. Ama ben Tobi Danzou demiş ve bunu senelerce savunmuş biriyim. İnsanlar yüzüme karşı çok saçma demiş olsa bile vazgeçmedim, çünkü bana göre vu mimkündü. Yani bir şeyin ihtimalinin az olması olmayacağı anlamına gelmiyor. Kesinlikle saçma olduğu anlamına d gelmiyor.
Senin Tobi-Danzo teorin saçma değil, gayet tutarlıydı. Ben seninkinden bile farklı olarak Tobi-Tobirama teorisini savunuyordum, ki bunu iyi bilirsin. Ancak One Piece sistematiği basit bir seri. Sabo'nun saçma sapan şekilde önümüze koyulmasından sonra, ben bu seride sıra dışı bir şey göreceğimizi pek sanmıyorum açıkçası. Belli belirsiz olan bir teoriye ben laf etmem, ancak kesin olan şeye ederim. Ettim de zaten ve edeceğimin da farkındasındır.

Roronoa Zoro

Senin Tobi-Danzo teorin saçma değil, gayet tutarlıydı. Ben seninkinden bile farklı olarak Tobi-Tobirama teorisini savunuyordum, ki bunu iyi bilirsin. Ancak One Piece sistematiği basit bir seri. Sabo'nun saçma sapan şekilde önümüze koyulmasından sonra, ben bu seride sıra dışı bir şey göreceğimizi pek sanmıyorum açıkçası. Belli belirsiz olan bir teoriye ben laf etmem, ancak kesin olan şeye ederim. Ettim de zaten ve edeceğimin da farkındasındır.
Senin karakterin bu et. Ama peşinden bu kadar boş insan gelirse, bende karşıt görüş bildiririm. Bildirdim de zaten, bildireceğiminde farkındasındır.

Senin karakterşn bu et. Ama peşinden bu kadar boş insan gelirse, bende karşıt görüş bildiririm. Bildirdim de zaten, bildireceğiminde farkındasındır.
Ben kimseye güvenerek iş yapmam. Gelenin kendi tercihidir, ben çıkıp "Gelme" demem yani. Kimsenin beni savunmasına ya da görüşlerimi desteklemesine ihtiyacım yok. Ben kendini açıkça ifade edebilen bir bireyim. Başkalarının düşünceleri kendilerini bağlar, beni değil. Haddine olmayan biri beni savunmaya kalksaydı, karışmaması gerektiğini söylerdim.

Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil ama saygı göstermek zorundadır. Mangayı daha az takip eden adamın teorisi baştan aşağı desteksiz olsa bile bu onu küçük düşürmez çünkü paylaşmak cesaretini göstermiştir oysa milletin açığıni bekleyen ve yakaladığında onu fütursuzca küçük düşürmeye çalışan kişi(ler) benim gözümde küçük bile değildir.

Acaba nedir ?
Ben sanmıyorum ki burada kimse vay şunun açığını yakalayayım da hemen küçük düşüreyim diye pusuda beklesin. Az veya çok takip eden birisi buraya gelip teorisini, görüşlerini yazabilir. Kimse de karışmıyor zaten. Fakat dediğin gibi bu cesareti gösterip yazdıktan sonra vaay çok güzelmiş deyip geçilmesini bekleyebilir mi? Destekleyenler olacağı gibi aksini düşünen olamaz mı? Yada teorisinin açıklarını göstererek olasılığını azaltmak kötü birşey mi? Forumun amacı sohbet, tartışma ama birinin teorisini tartışmayalım :S

Roronoa Zoro

Ben kimseye güvenerek iş yapmam. Gelenin kendi tercihidir, ben çıkıp "Gelme" demem yani. Kimsenin beni savunmasına ya da görüşlerimi desteklemesine ihtiyacım yok. Ben kendini açıkça ifade edebilen bir bireyim. Başkalarının düşünceleri kendilerini bağlar, beni değil. Haddine olmayan biri beni savunmaya kalksaydı, karışmaması gerektiğini söylerdim.
Mesele senin nasıl iş yaptığın değil. Vaziyet tam tersi olsa, sen bir teori ortaya atsan ve biri gelip saçma dese, konuyla alakalı her bir mesaj farklı olurdu. Ben yine aynı şekilde yorumumu atardım. Sonuç olarak saçma teori yoktur. Sen bu seri üzerindeki bilgine kimse laf edemez, ama sende kimsenin teorisine saçma diyemezsin. Saçma teori yoktur, kafana yatmayan teori vardır.
Konuyla alakalı son mesajım olsun.
Dünya dönüyor siz ne derseniz deyin!

Mesele senin nasıl iş yaptığın değil. Vaziyet tam tersi olsa, sen bir teori ortaya atsan ve biri gelip saçma dese, konuyla alakalı her bir mesaj farklı olurdu. Ben yine aynı şekilde yorumumu atardım. Sonuç olarak saçma teori yoktur. Sen bu seri üzerindeki bilgine kimse laf edemez, ama sende kimsenin teorisine saçma diyemezsin. Saçma teori yoktur, kafana yatmayan teori vardır.
Konuyla alakalı son mesajım olsun.
Dünya dönüyor siz ne derseniz deyin!
Bu senin düşüncen. Ben saçma olan teoriye saçma derim. Teori sahibinin zoruna giderse de, oturup tartışırız. Bu kadar basit bir mesele. Aynısı benim için de geçerli. Birisi çıkıp benim teorime saçma diyebilir, onunla da oturup tartışırım. Gece gece bu mesele niye büyüdü, onu da anlamış değilim. Sana iyi geceler.

Hayır. Herkes istediğini düşünmekte serbest kimse buna müdahale edemez. Yanlış düşünüyorsa sebepleri sıralayıp ve bu sebepler doğrultusunda kendi görüşünüzü belirtebilirsiniz. Onun düşüncesini saçma bulabilirsiniz ama ona saçmaladığını söyleme hakkınız yoktur. Sonuçta onun söylediğinin çok küçükte olsa çıkma payı vardır. Dediğim gibi sebepleri sıralayıp fikrinizi söyledikten sonra daha fazla üstelemek için herhangi bir sebep yok.
Benim takıldığım konu o değil ki.:(
3'ü de benim bir sıkıntı mı var?
Sıkıntı mı olması gerekiyor?

Teori istediğiniz kadar saçma olabilir. Okuyabilirsin yada okumazsın. İşine gelirse..
Herkesin kendine göre özgürce beyân ettiği görüşü var yorumlamakta serbest, hâ istersen de teorine yapılan yorumu okumama hakkınada sahipsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık