Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyinden çıkan hiç bir şey saçma değildir. Okuduğun bir fantazi serisi. Her şeyin olması mümkündür. Smoker kendince olmazlarını, mümkünsüzlerini yazmış. Oda öyle bir uydurur mümkün kılar. Benim aklıma binlerce teori geliyor, Nekomushi ile o adamı bir yapmak için. Sizin gelmiyorsa bu teorinin saçma olduğu anlamına gelmez, sizin hayal gücünüzün bizimki kadar gelişmemiş olduğu anlamına gelir, ya bizim değişik düşündüğümüz anlamına.
Mangada yazan şeylere de inanmayalım yani? Peki.

Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil ama saygı göstermek zorundadır. Mangayı daha az takip eden adamın teorisi baştan aşağı desteksiz olsa bile bu onu küçük düşürmez çünkü paylaşmak cesaretini göstermiştir oysa milletin açığıni bekleyen ve yakaladığında onu fütursuzca küçük düşürmeye çalışan kişi(ler) benim gözümde küçük bile değildir.

Acaba nedir ?

Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil ama saygı göstermek zorundadır. Mangayı daha az takip eden adamın teorisi baştan aşağı desteksiz olsa bile bu onu küçük düşürmez çünkü paylaşmak cesaretini göstermiştir oysa milletin açığıni bekleyen ve yakaladığında onu fütursuzca küçük düşürmeye çalışan kişi(ler) benim gözümde küçük bile değildir.

Acaba nedir ?
+1 diyorum
Acaba ne ?

Roronoa Zoro

Mangada yazan şeylere de inanmayalım yani? Peki.
İnanma demiyorum. Senin tüm söylediklerini kapsayacak ve Nekomushi'yi oraya koyacak yollarda var. İmkansız değil. Ha mümkün mü? Bence hiç değil. Ama ben Tobi Danzou demiş ve bunu senelerce savunmuş biriyim. İnsanlar yüzüme karşı çok saçma demiş olsa bile vazgeçmedim, çünkü bana göre vu mimkündü. Yani bir şeyin ihtimalinin az olması olmayacağı anlamına gelmiyor. Kesinlikle saçma olduğu anlamına d gelmiyor.

Beyinden çıkan hiç bir şey saçma değildir. Okuduğun bir fantazi serisi. Her şeyin olması mümkündür. Smoker kendince olmazlarını, mümkünsüzlerini yazmış. Oda öyle bir uydurur mümkün kılar. Benim aklıma binlerce teori geliyor, Nekomushi ile o adamı bir yapmak için. Sizin gelmiyorsa bu teorinin saçma olduğu anlamına gelmez, sizin hayal gücünüzün bizimki kadar gelişmemiş olduğu anlamına gelir, ya bizim değişik düşündüğümüz anlamına.
Teori herkesin aklına geliyor ama en azından 1 tane dayanağı olmalı o teorinin. Roger'da Gomu gomu var diyorum ben.
Dayanağım da Roger'ın Luffy'ye az benzemesi ve Shanks'ın yanında lastik meyvesini taşıması. Bu iki şeyden olabilir diyorum.

Ama sen bana desen ki şöyle böyle teorimi çürütürsün. Tamam derim haklısın.
Arkadaş kıyafetleri aynı diyor. Aynı olmadığı gösteriliyor. Hala devam ediyor inat ediyor gibi.
Yoksa tabi istediğini düşünebilir ama ben dayanaksız bir teoriye saygı duyamam şahsen. Tek dayanağı kıyafet. O da kıyafet değil Neko'nun kuyruğu ve aynı şekilde değil.
Buna rağmen banane öyle diyen adama ne diyelim yani? O arkadaş inada bindirmişti bence bu olayı.

Roronoa Zoro

Teori herkesin aklına geliyor ama en azından 1 tane dayanağı olmalı o teorinin. Roger'da Gomu gomu var diyorum ben.
Dayanağım da Roger'ın Luffy'ye az benzemesi ve Shanks'ın yanında lastik meyvesini taşıması. Bu iki şeyden olabilir diyorum.

Ama sen bana desen ki şöyle böyle teorimi çürütürsün. Tamam derim haklısın.
Arkadaş kıyafetleri aynı diyor. Aynı olmadığı gösteriliyor. Hala devam ediyor inat ediyor gibi.
Yoksa tabi istediğini düşünebilir ama ben dayanaksız bir teoriye saygı duyamam şahsen. Tek dayanağı kıyafet. O da kıyafet değil Neko'nun kuyruğu ve aynı şekilde değil.
Buna rağmen banane öyle diyen adama ne diyelim yani? O arkadaş inada bindirmişti bence bu olayı.
Sorun teorinin ihtimalinin ne kadar düşük olduğu değil. Smoker senelerce bu sitede Sabo'nun öldüğünü savundu. Ee databook'ta yazıyordu ama Sabo ölmedi. Velhasıl dayanıksız teoriye saygı duyup duymaman umurumda değil. Ama kimse kimseye saçmasın diyemez. Farklı düşünüyorsun dersin geçersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık