Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Inuarashi

Nekomamushi

Adamlar böyle, herkes ayağını denk alsın. :cool:

Diğer bölümde kediyle tanışıyorlar sanırım. Efsane giriş yaptı, fanı olunacak bir mizahı var.

Jack neyse de kediyle köpeğin bu kadar güçlü olmasi ters köşe yapti bende açıkçası. Yeni dunya gercekten inanilmaz bi yer. Daha taninmamis bi halkin liderleri boyleyse yonkolari düşünemiyorum bile. Gercekten cok heyecanliydi bu bolum :fool:.

Shanks'ı araya kaynattı yine ilerde açıklar bu Oda bizi öldürecek. :( Tabi Jack'i de full göstermedi. Haftaya bölümün adı kıtlık Jack olsun. :( Ana haftaya ara mı var ya ben zamanlara mı karıştırdım. :( Önceden 4 bölüm 1 ara veriyordu şimdi 3 bölüm bir araya düşürdü. :( Valla böyle giderse One Piece'i ayda bir bölüm okuyacaz. :( Bölüm muhteşemdi İnu başkan Dof'u alır diye boşuna demiyoruz. Hele Neko ile birlikte aralarına alıp top gibi oynarlar. :( Jack'e bi daha ki bölümde showunu yaptırır Oda inşallah da bunda da gizem bırakıp başka olaylara geçmez dövüşü gösterirsin hiç olmazsa biraz.

Edit: Kapak hikayesi yok :( ama olsun çizim güzel olmuş. Hemen avatar yapyım Robin'i Nami'yi de çizseydi keşke. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık