Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro zaten bitirişi hep eski teknikleri ile yapıyor.Mesela Hody'yi Shishi Sonson ile halletti..Öte yandan Sanji'nin de daha sınırını görmedik (bence) fakat Dof karşısında göstermedi.Çünkü Doflamingoya en ufak bi zorluk bile çıkarmamalıydı.Ki çıkaramadı.Çünkü öyle gerekiyordu.Şimdi de Zoro Neko'ya pek bi pronlem çıkarmaması lazım çükü bu herif Jack'ı yere çalmış herif.Gitse şimdi Zoro bundan kedi çorbası yapsa Jack'ın da bi mühimliği kalmaz.
Hordy ezikti la. Pica'yi bile dengi görmüyor adam. Bunun asurasi falan var. Mihawk'tan öğrendiği veya kendi geliştirdiği yeni, sağlam teknikler var. Düşün adam 108 pounddan 1080 pounda çıkmış.

Orda kuş ağzıyla tuttu. Yoksa biliyorum.:D
@Korsanlar ''Kralı''
:artiz::artiz::artiz::artiz:
ee abisi yaşca Zoro daha büyük değil mi :/
Hordy ezikti la. Pica'yi bile dengi görmüyor adam. Bunun asurasi falan var. Mihawk'tan öğrendiği veya kendi geliştirdiği yeni, sağlam teknikler var. Düşün adam 108 pounddan 1080 pounda çıkmış.
Yahu konu Zorodan uzaklaşsın diye lak lak yapıyok ama nerde rakibi görmemiş Picayı?
Öyleyse niye mal gibi rakibini gözlerinin önünden kaybettide Pica gitti Dofa filan yardım etti. Acaba kim kimi tınlamıyor?
Veya niye bu kadar tınlamadığı adamın için ordan oraya koşturdu peşinde?
Veya niye yardım almadan o enfes saldırısını gerçekleştiremedi?

sexy bi saldırı yaptı diye rakibi hiç dengi görmedi demek ilginç. Yukardaki olaylarda başkası vardı heralde.

Merdiven altı zoanlar garip la. Acaba istediği uzvu istediği uzva(zoan) çevirebiliyorlar mı? Mesela Sheephead sadece uzuvlarını boynuza mı çevirebiliyor yada eli kurda dönüşen eleman pençeye de dönüştüremiyor mu?

@gyjbsch Multiple summon çekme manan bitecek :T

Sanji'nin de Newkama kenposu var diyen sen değilmiydin? :) Demek istediğim bizim ekip asıl vsleri hariç pek öyle kullanmıyorlar nihai tekniklerini.Neko Zoro'yu zorlasa ki zorlayacaktır Zoro'nun "Aaaa bu zorluyor hemen Asura açayım" diyeceğini sanmıyorum.Muhtemelen Luffy'nin karşılaştığı herifin adamına karşı saklıyor böyle tekniklerini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık