Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihavkla baş edebilecek kılıç ustası yok seride. Yonkou ve amiraller dışındada bence kımse zorlayamaz onu. Beyazsakal korsanlarıda yeni dünyadandı hepsini salatalık doğrar gibi doğradı. Vista ile biraz kapıştı ondada Vista senle karşılaşmak hayalim diyor Şahingözde sadece mütevazı davranıp sende güçlüsün diyor.
bas edebilecek derken, kafanda ne kurguladın bilmiyorum ama vista, shiliew, shanksın kılıc ustasıi wanodan en az 2 kişi gibi bir cok kılıc ustası onu zorlar. zaten kısa sürede birinin işini bitirebilecek olsa bitirir mihawk. daz bones ucan kılıc saldırısını durdurdu. gitti yanına tek attı gecti. okamalara tek attı gecti. ama vistayı yenmesi saatler sürecegi için ve pxlerde ortalıgı karıstırdıgı için akıllıca dövüsü ertelediler. sen kimse basedemez diyorsun :) adamın kendisi seni tanımamak aptallık olurdu diyor ;) yani bas edemeyen kimse yok degil. hepsinin içinde zirve mihawk. yonko amiral cümlesinide yanlıs yazmısın herhalde :D zorlarlar degil, o saydıklarına onu öldürürler olmalı. ha birde bana wb tümen komutanlarından salatalık gibi dogrananı göster aydınlanayım. mihawkın yaptıklarına bakarsak eger, asıl seklini yapan doflamingoydu. adam atmosla oynadı. ve jozunun sırtına bindi. aynı jozuda mihawk saldırmaktan vazgecerken, vistaylada bildigin kısa bir güc gösterisi seklinde vs attılar.

ki ben buna ragmen kılıc ustalıgının onuru hatırına mihawkı amirallere yakın gören bir adamım. ama fazla abartmamak lazım. zoro üzerinden gittiginiz için yanılsama oluyor. zoro=ryuma+rayleigh kombinesi. bu güc durumuda, zaten mihawkıda asıyor.

bu dünyanın efendileri yonkolar. ne amiraller ne shicibukailer nede kendi sag kolları bu adamlarla eşit degil. o yüzden adları üstünde yonkolar. denizcilerin içinden bir tane, devrimcilerin içinden bir tane, korsanların içindende bir tane bunları asıcak cıkma olasılıgı var o kadar. devrimci olanı yani dragonu e.oda yonko gücünde bırakabilir. ama luffyi ve wgdeki o kutsal malların en güclüsünüde muhtemelen yonko üstü yapıcaktır seri sonunda. en fazla bu olur yani tabi bu benim fikrim , seninkinede saygı duyarım ;)

Şimdi burda olan bir güç değişimi marineforda da yansıyacak umarım dengeyi sağlayabilir çünkü çok karaktere açık kapı bıraktı
Aynı Marineford öncesi Luffy'ye yenilen ama Marineford'da atarlanmadığı adam kalmayan Croco gibi 180 derece değiştirecek olayı mangaka. Başka çaresi yok çünkü Jack gibi bir adam çıkardı ortaya ve herifin ödülüne 1 milyar dedi. Sen 1 milyar ödülle amirale ancak ''ıhh'' dedirtiyorsan alırlar o 1 milyarı, çoğaltıp çoğaltıp geri verirler sana :D Mecburen denge tutturamayacak. Ama burda şöyle bir tesellimiz olacak. Croco'yu Marineford'da gördüğümüzde herkes şaşırdı. Ne oldu yahu bu adama dedik. Ancak Marco olsun Joz olsun, hatta Vista da buna dahil.. Biz bu adamların gücünün bu olmadığını biliyorduk zaten. Daha fazlası olması gerektiği gün gibi ortadaydı. Yani yarın bir gün Marco gidip Kizaru'nun ağzını burnunu yamultursa, ''ya ne alakası var kardeşim; saçmalık!'' tarzı bir yorum yapılmayacak. Daha doğrusu, Marineford'u ölçüp tartıp okuyan insanlar böyle bir yorumlama getirmeyecekler olaya :)

Mf trolleri yine kaldıkları yerden devam ederler muhtemelen :(

Arkadaşlar şimdi benim kafamda Garp'ın lafı iyice anlam kazandı.Roger gerçekten birazda şansının yardımıyla kral olmuş.

Belki de Fujitora'ya itibar kazandırmak için Jack'i bu kadar güçlü göstermeye çalışıyor olabilir, gerçekten de öldürülmüş olabilir.

Ha diyorsun ki Ace 3-5 yılda bir Luffy olamadı ?
isminde D yok u ? Koskoca Gol D. Roger'in kanı [ ki marine bunu ap açık dedi WB tümeni olduğu zamanlarda biz biliyorduk diye ] Tamam ACE cani kana suamış bir manyak değil ama 550m
5 yıl - 15 yıl daha öncede dedim isterse 2.000 yıl olsun zaman değil yaptığın şey önemli Luffy Eniesloby'e girdiğinde böyle bir olay daha önce hiç olmamıştı diye manşet oluyor.

Bu adamın 1milyar olmasının akla mantığa sığınalacak yanı yok.
Diyorsun ki Luffy'e adam gibi ödül verseler 700m olurdu bu nasıl mantık abi Luffy'e vermiyorlarda bu camışa niye veriyorlar o zaman ? Roger Gelmden önce sanki Groseiler kayıp yüzyıl ve D'leri bilmiyorlarmı Allah aşkına tamamen saçmalık ya.
acein hayat hikayesine bakarsak; dehset bir sekilde yükseliyor. direk göze batıyor. muhtemelen fisher tiger gibi özel bir ödülle basladı. jinbeiyle eşit dövüsüyor. wbnin radarına giriyor. ve luffy gibi ortalıgın altını üstüne getirmeden, kolay yoldan direk wbnin korumasına geciyor. wb onun ayagına geliyor.

bu sartlarda 300 milyonla yeni dünyaya girse, ancak 550 olurdu. bu normal bir sey. çünkü wbye meydan okuyacak sadece 3 adam var. onlarda bilerek kıs demezler. adam buggynin gemisinde yemek yiyiyor, rogerın micosu dokunmayın ona diyor. luffy daha zor yoldan ilerledi, yani aslında acei asması gerekiyordu ödülde. bahsettigim bu. ama gücü hesaba katarak e.oda luffyi acein altında tuttu bence. şimdi sakladıgı coskuyu vericek. yeni lucci bu jack işte ;)

luffye neden vermediklerinide acıkladım sana. artık luffyede verirler. ama hala daha luffyi çömez görüyorlar. daha önce kac kere yazdım. akainu isshoya diyorki ;yanına bastillei ve biraz askeri alıp dresrosaya git. bana doflamingo + law + luffynin kafasını getir. denklemi anlıyorsun degilmi ? akainunun kafasında issho, doflamingoyu zaten alır, ama luffy ve lawıda alır diyor. ee gördükki alabilirde, hemde luffyde lawda gelişmişken.

peki e.oda jacki nasıl sergiliyor. adam issho + sengokuya + tsuruya dalıyor. yani o dalma muhabbetinden önce cıksaydı senle aynı kafada olurdum. ama onun üstüne gelince birsey diyemiyorum. dedim ya 850 falan olsaydı iyiydi. ama eger 1 milyarsa adam harbi güclü demektir. zaten bence doftan güclüydüde, epey güclü demekmiş bu. üstelik linlinin sag kolu, beckman, marco ve shiliew bundanda güclü cıkacaklar demektir. insda öyle olur çizelge yükselsin :p

son olarak roger muhabbetinede gelince... adamlar korsanlar kralını herkes konusyor diye, propaganda yapıp, 40 yıllık gol d. rogerı... gold roger diye millete yutturmuslar, daha hala dedigimi ciddiye almıyorsun. bir d. ve birde jack varsa ikiside eşit gücteyse , ödülü fazla olan jack olur. d.ler ön plana cıksın istemiyorlar. soykırım yapmıs adamlar, isterlermi konusulsun ;)

Son düzenleme:
Spoiler gerçekmi yani şöyle söylim 1 milyar berry gerçek mi bence sahte spoiler felan mı yedik :D bu nedir oglım böyle ödül mü olur bu adam ne yaptı tek başına gitti yonkou+tayfasını mı indirdi :D

Fujitora Akainuya hasır şapkaları yakalayamadım ama al sana Jack diye bir güzellik yapabilir. Zaten eleman ölüde olsa canlıda olsa Kaido direk 2. marineford savaşının hazırlıklarını başlatır.

Wano çılgın bir ülke çıkacak. Minkler bu kadar güçlülerse (çoğu tavşan-köpek kırması :D ), Oda denizcilerin yanaş(a)madığı bu ülkedeki samurayları nasıl tasarladı acaba çok merak ediyorum. Düşünsenize, marine giremiyor ama Kaido bu ülkeye 3 yıkımcı+yetenekliler+500 zoanla dalacak. Burdan bir yonkounun haşmetinin (oluşum olarak) denizci güçlerini aştığı sonucuna varabilir miyim acaba merak ettim şimdi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık