Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack manyak. Adam abartısız en az 2 amiral gücündeki konvoya saldırıyor ve kaçabiliyor-gazetelerde öldü deniliyor olsa da ODA'ın bu kadar reklamını yapıp hala hayatta bırakmaması mümkün değil-.Düzgünce oturup konuşulacak biri değil. Olsa Zou'dan tank gibi geçmezdi -bunu da belirtmeyeyim yani-. Böyle manyak biri gelse ona da pekala 1 milyon ödül verilir. Luffy'nin ödülü sırf D. olmasından ilerlemiyor. Yoksa karşısına 3 amiral almış biri. Çoktan 1milyon olurdu. Usopp bile tak diye 200m aldı yani.
Çok istiyorsan güçten de giderim. Amiral dediğin adam bir adanın iklimini değiştirecek güçte olmalı. Tek yumrukta dağları dize getirmeli. Kendisine en yakın rütbe olan koramiraller bile luffyden tek yiyebilirken. Jack dediğin adam hayvanatta olsa yanında adamlarıyla zou adasını silahsız indiremiyor. Orada Zou adasını dümdüz etmek isteyecek herhangi herhangi bir amiral düşün. Herhangi bir amiralin o adayı tek başına ve silahsız yenemeyeceğini düşünmüyorum.
Aynı şeyleri bende bir üst yorumumda yazdım. Ama gelip buna güçsüz demek yanlış bu adam Luffyden güçlü.

Dük ve 3 silahşörü çok güçlügibi geldi bana bende !amiralin elini kolunu sallayarak gezecegi bir ada değil burası diyorum. Yener ama dediğin kadar basit olmaz bu iş. özellikle Dük çok güçlü gibi

Son düzenleme:
Baya yorumu okudum bende mantikli birşey yazmaya çalışıcam. Wb vs akaunide wbnin pek zorlanmadiğini o yaşli hasta haldeyken bile gücünü belli ediyordu wbnin tümen komutanlari amirallerle kafa kafaya baş edebiliyorlardi ve bence bi anlik dalginliklari olmasa kazanabilirlerdi. Kaido gökyüzünden düşüyor bilmem kaç kere intihar falan etmiş ölmemiş ve bu adamin yada yaratiğin,canavarin sağ kolu 1 milyar çıkıyorsa marco da 900-1 milyar arasi birşeydir tahminimce amirallede kafa kafaya dövüşebilicek seviyede ki ödülü bu kadar yüksek bir amiral herhangi biri luffyden fazla ödül alabilir korsan olsa e bunlarla başa baş dövüşebilen kişiler haliyle ödül olarak yüksek olucak sonuçta luff impel down basti çok şey yapti ama amiralle başa baş dövüşemez bu adamlar dövüşebiliyor ki ödülü yüksek bence yonkoular da 2 milyara yakindir. Dragonun nasil dofla kiyaslarsiniz anlamiyorum yani dragon direk dünya hükümetini hedef alan biri tahminende hava olaylarini kontrol edebilen yada yağmur firtina gibi bir meyvesi var dünyanin en çok aranan adami ismi geçinccle bi an herkezin duraksadiği adamda 3 milyar yada direk düz hesap 5 milyar vardir bizim karasakalda 2 yildi neler yaptiysa oda baya sağlamdir dragonun 2. Adami 1.side değil bizim karasakalin çekirdek as 4 lüsünden en güçlü duran ben şampiyonum diye gezinen abimizi yendi zorlandimi pek değil burnu bile kanamadi şimdi karasakal üsze saldiricak kadar kendine güveniyor ki burges sağolsun o işi halletti büyük ihtimal kendine güveniyor ki konu çok farkli yerlere kaydi bence ödül gayet uygun sanirim şu groseiler yaşlilar isimlerini bilmiyorum dunya hükümetinin en güçlüleri onlarinda dahil olduğu bir savaş elbet görücez. Kisaca ödül yerinde olmuş

Adam laf-söz dinlemeyen bir manyak beyler. Ve bence amiral seviyesinde bir adam çıkabilir. Böyle bir herifi sal yeni dünyaya zaten ortalığın anasını ağlatır. Her vukuatında 50m ödül alsa adam zaten uzun yıllardır korsandır. Herif Fujitora, Sengoku ve Tsuru'nun olduğu konvoya gözü kapalı girecek kadar çılgın. Lakabı ofsayt bir kere adamın. Kıtlık JACK! :at:

Herkes Enies Lobby mi basacak illa ki ? Ki tek başına o konvoya dalmak Enies Lobby'ye bir tayfayla dalmak kadar manyakça bir olay bence. Bu adam bir amiral kadar güçlüyse ödülü normal. Kizaru korsan ve Jack kadar psikopat olsa 10-15 senede o ödüle çıkamaz mı Allasen ? Bir de adam yonkou sağ kolu. Bu kadar abartmaya gerek yok bu konuyu bence :(

Aynı şeyleri bende bir üst yorumumda yazdım. Ama gelip buna güçsüz demek yanlış bu adam Luffyden güçlü.

Dük ve 3 silahşörü çok güçlügibi geldi bana bende !amiralin elini kolunu sallayarak gezecegi bir ada değil burası diyorum. Yener ama dediğin kadar basit olmaz bu iş. özellikle Dük çok güçlü gibi
Niyetim güç kıstası değil ödüllerin güce göre verilmediğiydi.

Niyetim güç kıstası değil ödüllerin güce göre verilmediğiydi.
Ben bu adam bir amiral olmasada Amirali saatlerce tutabilecek güçte bir adam diye düşünüyorum. Yani ödülünü sadece oraya buraya saldırmasından aldıgını sanmıyorum. Bir etkendir ama bu adam güçsüz demeyin diyorum bende.

Asıl meyve olmazsa saçma olur. Hem de 2 tane olmazsa.
Bu adam ölmek istiyor. Meyve yiyip denize atlamayı denemesi lazımdı. Hadi onu geçtim 2 meyve yiyenin öldüğünü duyup kendisinin de denemesi gerekiyor.
Bu adam bir turlu olmuyormus ve gokyuzu adasindan falan atladigini gorduk. Seytan meyvesi kullanicisinin denize kesin olarak zayif oldugunu varsayarsak bu adamda meyve olmasi sacma olur.

Arkadaşlar o zaman ope ope nomi ye 10 milyar beri değer biçildiğinde bu kadar laf etmediniz.Saçma demediniz.Meyve 10 milyar ama kullanan adam da yeni 500 milyon beri oldu.

Yonkou ayrı bir güç, diğerleri ayrı.Artık şu ayrımı yapmak lazım.Yonkou sağ koluda en az bir amiral belki 2 eder.(Reyleig örneği)Bu 2 mevki ayrı hala Lufy ile Doff ile kıyaslanmamalı.Jack sağ koldur dendi, adam abriz güçlü.Heleki ölmemişse kurtulmuşsa o kadar adam içinden.
Burdan İnurashinin ne kadar güçlü olduğuna geçelim.Newworlde her adada öyle bir adam olsa :D
Ordan Wanoyu düşün.
Yani Lufy güçlencek ilerde ama uzun süre bu hayvani destek takımlarıyla iş yapıcak.World govermnt inene kadar u öyle gider.Anca Bleachbeard vssinde bu Lufy olmuş deriz.

Beyler. Bu adamlar Eski 3 Amiral ile birlikte bu denizlerde gelişmeye başlamış belkide. Yani herkes Yonkoular bile doğuştan bu kadar güçlü olmuyor. 18 yıl öncesinde Kizaru'nun rütbe de belliydi. Bu bakımdan Beckmann'ın Kizaru ile denk ya da Jack'in ya da diğer sağ kolların Amiraller ile denk olabilmesi muhtemel. Aslında Amiral demiyelim. Direk isimlerle karşılaştırmak daha yararlı olur. Ben hiçbir sağkolun Akainu'yu alabileceğini düşünmüyorum. Ama mesela Beckman Kizaru'ya indirebilir. Jack'de bu bakımdan Amiralleri yenebilecek kapasitede biri de olabilir. Aldığı ödül ve kimin sağ kolu olduğuda belli. O yüzden ne etmiştir ne yapmıştır da bu ödülü aldı, bu saçmalıktır demek yerine demek ki bir şeyler yapmış bu adam demek ve önümüzde ki bölümleri beklemek daha doğru. Açıklanır her şeyi o zaman memnun olmazsınız o ara tartışılır. Ama şimdiden o ödülü eleştirmek için erken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık