Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 808 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Japonya'da pazartesi günleri çıkıyor.
Biz birkaç gün önceden okuyorduk, daha önceleri çarşamba okuyorduk, şu aralar perşembe, şimdi de cuma'ya kalmış görünüyor.

Yanılmıyorsam Manga Pazar Günleri yayınlanıyor [ Jump dergisi ]
Bir ara salı günü okuyorduk yasa felan geldi diye Perşembeye kaydı şimdi Cuma ise süper Cumartesi yapın kurtulalım :D
Japonya'da pazartesi günleri çıkıyor.
Biz birkaç gün önceden okuyorduk, daha önceleri çarşamba okuyorduk, şu aralar perşembe, şimdi de cuma'ya kalmış görünüyor.
Enterasan o zaman şimdi mangayı çok merak eden bir japon ingilizce biliyorsa internetten birkaç gün erken okuyabiliyor mangayı.Ben mangaka olsam çok kızarım öyle saçmalık mı olur

Enterasan o zaman şimdi mangayı çok merak eden bir japon ingilizce biliyorsa internetten birkaç gün erken okuyabiliyor mangayı.Ben mangaka olsam çok kızarım öyle saçmalık mı olur
Ingilizce bilmesine gerek yok. Zaten japonca sizdiriliyor gruplar japoncadan ingilizceye ceviriyor. Internetde biraz ararsan raw bolumu bulabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık