Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 808 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle bir durum var Doflamingo'nun elinde böyle bir silah olsa o da bunu kullanırdı.
Yani daha kolay işi halletmek varken zora niye başvursun ki?

Minkmenlerin abartmasıdır o. Silah olmasa yenerdin diye gaz veriyor bence.
Kyros'a Dof alengirli işler çevirmese onu yenerdin sen demek gibi bir şey bu.

Ben Jack'in boss olmayacağını düşünüyordum. O yönde gelişecek olaylar milletin yazılarından öyle anlaşılıyor. Ama henüz tam karara varmak için erken. Belli olmaz.

Bu

sivas kangalına güçsüz demiyorum belki çok güçlüdürde luffy şimdiye kadar hep arc bossu olarak adada kimsenin dokunamadığı kimsenin gücünün yetmediği adamları gidip patakladı şimdiyse silah olmasa köpeğinde jack i indirebileceğini biliyoruz o yüzden i albenisi kalmadı benim için jack konusunun
bu silah olmasa yener mevzuunun Wanda'nın şahsi yorumu olduğunu aklımızda bulundurarak yorum yapalım.
Jack'in Luffy dengi olmayacağı az çok belliydi zaten. Bizim forum yeni adam çıkınca abartmayı seviyor sadece. O gemileri de muhtemelen CC'nin silahıyla batırdı beklenmedik şekilde.
Tabi bunlar Jack'in yeterince güçlü olmadığı anlamına kesinlikle gelmiyor. Adamı görmeden sadece tahmin yürütürüz.

Sorun o değil. Nasıl ağladı bu minkler, Jack abi geldi tüm adanın üstünden geçti gitti. Hiç bir şey yapamadık. :agla:
Şimdi kral sen aslında onu indirirsin ama elinde silahı vardı.

Olayı neden şöyle anlatmaz ki. Jack elinde korkunç bir silahla geldi ve her yeri yerle bir etti. Biz bir şey yapamadık.:)
Silah veya silahsız, sonuçta bu adam adaya çıkmış ve herkesi indirmiş. Wanda'nın öyle konuşması normal. Gel gelelim bu Wanda'nın kişisel görüşü.

Geçen bölümde bazı arkadaşlar dedi ki Jack adayı yıktıktan sonra Sanjiler Zou adasına geldiler. O zaman Jack elindeki silahı Cc'den daha önce aldı. Bu silah Cc'nin PH 'da bizim tayfa attığı Kurbağa şeklinde bir yaratık mı yoksa ?
Evet, büyük ihtimalle. Zaten Dof CC'nin ürettiği silahları satıyordu ve CC'nin dediğine göre Shinokuni'yi üç kişi satın almıştı bile.

Heralde 2 amiral gemisi batiracak kadar güçlü diildir.Sizi bilmem ama gözümde pul kadar degeri kalmadı:beli:
O iki gemiyi çok büyütmeyin bence. Gemi batırmanın çok yöntemi var.

Fujitora da Dofu indirebilirdi. Yeni bir durum değil.
Fujinin olayı başka bunu seninde bildiğine eminim fuji kendi adelet anlayışı çerçevesinde dogu bir denizci olarak kendi degilde başka birisinin indirmesini dilediki insanlar denizcilerinde yanlışlarını görsün istedi. Çünkü dof hükümet destekliydi

Fujinin olayı başka bunu seninde bildiğine eminim fuji kendi adelet anlayışı çerçevesinde dogu bir denizci olarak kendi degilde başka birisinin indirmesini dilediki insanlar denizcilerinde yanlışlarını görsün istedi. Çünkü dof hükümet destekliydi
Tamam ama meselemiz de o değil. Arc bossunu Luffy'den başka yenen adamlar var. Hatta Luffynin yenemediği adamlar da var. Yardım aldığı da çok oldu. Yeni şeyler değil bunlar.
CCyi Law da yenebilirdi, Hodyyi bizim monster triodan herkes yenerdi, Jibei de yenerdi, Dofu Sabo da yenerdi mesela uzar gider. Yani ark bossunu Luffy yense de ondan başka kimse onunla boy ölçüşemez demek değildir. Gel gelelim Wandanın yorumu bu zaten belki de Jack kendi gerçek gücünü kullanmaya gerek bile duymadı. Silahı ateşledi gitti.
Bunlar hep ihtimal. Dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım.

Jack bundan sonra 3 amiralle ayni anda dövüşüp yense bile güçsüzdür.çunkü forumun gözünde bir kere güçsüz gözükürsen bir daha asla toparlayamazsın. :(

Tamam ama meselemiz de o değil. Arc bossunu Luffy'den başka yenen adamlar var. Hatta Luffynin yenemediği adamlar da var. Yardım aldığı da çok oldu. Yeni şeyler değil bunlar.
CCyi Law da yenebilirdi, Hodyyi bizim monster triodan herkes yenerdi, Jibei de yenerdi, Dofu Sabo da yenerdi mesela uzar gider. Yani ark bossunu Luffy yense de ondan başka kimse onunla boy ölçüşemez demek değildir. Gel gelelim Wandanın yorumu bu zaten belki de Jack kendi gerçek gücünü kullanmaya gerek bile duymadı. Silahı ateşledi gitti.
Bunlar hep ihtimal. Dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım.
Morgandan başlayarak arc bosları yada rakipler bulundukları adada kimsenin gücünün yetmediği insanlardı zulum gören halk ve ellerinden birşey gelmeyişi zou ya bakıyoruz halkı kim minkler ellerinden birşey gelirmiymiş söylenene göre gelirmiş. anlatmaya çalıştıgım şey buydu yoksa luffynin rakiplerini luffyden başka kimse yenemez fln degil.

Morgandan başlayarak arc bosları yada rakipler bulundukları adada kimsenin gücünün yetmediği insanlardı zulum gören halk ve ellerinden birşey gelmeyişi zou ya bakıyoruz halkı kim minkler ellerinden birşey gelirmiymiş söylenene göre gelirmiş. anlatmaya çalıştıgım şey buydu yoksa luffynin rakiplerini luffyden başka kimse yenemez fln degil.
Dressrosa'da nasıl Kyros eski halimde olsam Dof'u indirirdim dedi. Bu da aynı işte.
Gerçeklere karşı gözleri kapalı insanların safsatalarından başka bir şey değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık