Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 808: Dük Inuarashi

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoan meyveler büyük ihtimalle Minkler baz alınarak yapılmıştır orjinalleri.O yüzden çakmanın da çakması Smile meyveleriyle Minkler karşısında ezilmeleri gayet doğal gözüküyor. :)

@Dragon
Güzel bir yazı olmuş.
Drake'in olayı şu özetliyor farkettiniz mi bilmiyorum ama.

Kaido'nun adamları ona bakmazken X-Drake, Law ile Luffy'yi süzüyor gazeteden. :)
Zaten babasından girdi önemsiz bir detayla. Bizle müttefiğe bağlayacağının mesajını vermiş sanki burada ne dersin?

Güçlüden kasıt kimler?
Jack, burgess, vista, pekoms, vergo, tam tek olmasa da jozu. İlk aklıma gelenler bunlar.

Aokiji'nin tek hamlede Jack'i buza çevirip tekleyeceğini sanmıyorum.
Doflamingo'yu da buza çevirdi adama bir şey olmadı. Hem de arkasındaydı.
Jozu'yu buza çevirdi onda da adamın dikkati dağılmıştı. 1 vs 1'de o dikkat dağılmaz.
Hem de Kaido'nun sağ kolu öyle teke gitmez.
Doflamingonun buzu nasıl kırdığını bilmiyoruz, belki kral haki sayesindedir. Jack için kesin teke gitmez diyemeyiz, çeşitli avantajlar devreye girebilir sonuçta. Gördüğümüz kuzan hem oldukça hızlı ve çevik, meyvesi çok sakat ve hakide de belli bir seviyenin üzerinde. Jack ise hantal bir karakterse ve jozu gibi dayanıklılığıyla ön plana çıkıyorsa gayet de teke gidebilir kuzan tarafından.

Jack, burgess, vista, pekoms, vergo, tam tek olmasa da jozu. İlk aklıma gelenler bunlar.
Doflamingonun buzu nasıl kırdığını bilmiyoruz, belki kral haki sayesindedir. Jack için kesin teke gitmez diyemeyiz, çeşitli avantajlar devreye girebilir sonuçta. Gördüğümüz kuzan hem oldukça hızlı ve çevik, meyvesi çok sakat ve hakide de belli bir seviyenin üzerinde. Jack ise hantal bir karakterse ve jozu gibi dayanıklılığıyla ön plana çıkıyorsa gayet de teke gidebilir kuzan tarafından.
Jozu dikkati dağıldığın için teke gitti. Burası anlaşılmıştır umarım.
Koskoca sağ kolu bir amirale teke götürüyorsan bir yerde yanılıyorsundur. Akainu de hantal 9 gün dövüşmüşler ve yenilmiş Kuzan.
Hantallık ile teke gitmenin mantığını anlasam zaten.
Buzlardan b.haki ile kurtuluyorsun. Luffy Dof'un iplerinden öyle kurtuldu.
Ayrıca tek taraflı bakıyorsun Kuzan şöyle böyle diyorsun karşısındaki açısından bakmıyorsun.

808 bölüm yorumu@

- kapakta bu hafta, usoppun köyü var. sogekingken usopp, veletler muhtemelen köyü ikna edemediler...
Şimdi sen diyince aklıma takıldı.Hükümet biliyor mu acaba Usopp ile Sogeking'in aynı kişi olduğunu. :)
Eğer bilmiyorlarsa 30 milyonluk ödül hala geçerli demektir.Gayet ilginç olur.Usopp takar yine maskeyi küçümsedikleri için de avantajlı olur.İleride bununla ilgili bir olay görebiliriz.

Jozu dikkati dağıldığın için teke gitti. Burası anlaşılmıştır umarım.
Koskoca sağ kolu bir amirale teke götürüyorsan bir yerde yanılıyorsundur. Akainu de hantal 9 gün dövüşmüşler ve yenilmiş Kuzan.
Hantallık ile teke gitmenin mantığını anlasam zaten.
Buzlardan b.haki ile kurtuluyorsun. Luffy Dof'un iplerinden öyle kurtuldu.
Ayrıca tek taraflı bakıyorsun Kuzan şöyle böyle diyorsun karşısındaki açısından bakmıyorsun.
Sadece hantal olduğu için demiyorum, artı olarak kuzanın meyve avantajından bahsediyorum. Akainuya karşı bir meyve avantajı yoktu sonuçta. Neyse benim görüşüm bu, bölüm yorumunda fazla uzatmaya da gerek yok. :good:

Burgess'e atsın bi zahmet.Vista'ya atacağını sanmıyorum.Pekoms'a atar.Vergo'ya atar.Ama Jack... :( Hiç b yonkonun sağkolu teke gitmez.Hantal diye tek götürdün sende.O zaman Kaifo gitsin kumda oynasın :/
Sana da aynısını diyim, sadece hantallık değil artı olarak meyve avantajından tek atar diyorum. Belli avantajların olduktan sonra güçlü adamlara da tek atabilirsin seride.

Mamutların nesli nasıl tükenmişti buzul çağından dolayımıydı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık