Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 808: Dük Inuarashi

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 ihtimal var.

Ya Kaidou'nun tayfasında Jack'in güvendiği enteresan meyveli bi kullanıcı var.O sayede kacirdilar.

İkinci ihtimal kaçiramadi.Gemileri batirdi bu olaylarin hikayeye ileride etkisi olacak.Denizciler vs Kaido gibi sonuçlar.

Ama boşa çizmez mutlaka bi sonucu olacaktır. Burda bana boş konuşuyormuş gibi gelmedi.Ayrica ölme ihtimali yok yalan haber :D

Diğer yandan bunlar son bossların en büyük güçleri.Amiral,eski filo amirali ve yılların tecrübesi tsuru var orada.Bi Dof'a sahip çıkamayacaklarsa hükümet kepenk indirsin :( Haa bir de Dof'un misyonunun bitmesi var.Yani kaçırılsa ne kaçırılmasa ne? Kurtarılıp tekrar işine dönse ne dönmese ne?

İnsan şöyle bir Gecko Moriaha bakıyor bir de Kaido ve tayfasına... Nasıl denk dövüşmüşler zamanında aklım almıyor.Yada o mu öyle hissetmiş o an :D

Thriller Bark bölümlerinde demişti sanki Moriah zamanında az bir farkla yenildim bu kadar güçlü gölgelerim olsa onu yenerdim gibisinden. Gerçi izleyeli 4 sene oldu unutmuşta olabilirim.
Gölgesi çalınan ezik korsanlardan birisi diyormuş onu, Kaido ile zamanında denk dövüştü diye.
Diğer yandan bunlar son bossların en büyük güçleri.Amiral,eski filo amirali ve yılların tecrübesi tsuru var orada.Bi Dof'a sahip çıkamayacaklarsa hükümet kepenk indirsin :( Haa bir de Dof'un misyonunun bitmesi var.Yani kaçırılsa ne kaçırılmasa ne? Kurtarılıp tekrar işine dönse ne dönmese ne?
Ben bitti demeden bitmez.:)

Fakat o sırada jack orada yoktu.Çoktan silahı kullanıp adayı dümdüz edip gitmiş olması gerekmez mi?
Arkasında minyonları bırakmış işte.

Sağ ol, bir sen cevap attın. En çok bunların elektriğini merak ettim. İleride bu minklerin figürlerinden de iyi para kaldırır.:S
Hep Oda'nın editörü işte :T Yok kadın karakterleri sevimli çizmiyormuşsun a bilmem ne. Adam tüm gece uyuyamamış kafasında kurmuş hep :/ Figürü de geç çok garip fantaziler kurulacak malum sitelerde bence...

Jack tam bir malmış uyuz oldum. Tabi güç konusu ayrı o sual olunmaz. Bu formu çok dövüş için uygun durmuyor ama başka formu da olabilir ya da zürafadaki gibi Oda zorlamaları ile dövüşünü izleyebiliriz.

Bölümdeki Luffy patavatsızlığı ve tayfanın tepkisi çok güzeldi her zamanki gibi :D

Ayrıca kimse değinmemiş ama kapak güzeldi Usopp adamdır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık