Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
my pleasure :(

Adam günde 3 saat uyuyordu sanırım en son. Eskiden 2 saat uyuduğu da oluyormuş ki o iki saat, sekize bölünüp 15'er dakika şeklinde oluyormuş. Bu adamın hayalgücü çok geniş. Sırf Dressrosa için bilinen 17 defteri var. Ara vermemesi anormal olurdu artık hepten insan değil derdim, yazdığı hikâye ve yaptığı kurgu da sıradan değil el mahkum bekleyeceğiz :(
O 2 saatlik uyku biçiminin bi ismi vardı. Hatta tanındık birileri kullanıyordu zihni aktif tutmak için.

2 hafta önce hatırlatsan ben de öyle yapar şimdiye alışırdım. Hep geç kalıyor ve beklentileri karşılayamıyorsun. :(
Bu Naminin ağlaması hayra alamet değil ama bi şekilde Sanji birilerinin peşinde ya da gölgesinin çalınması gibi bi durum var. Son zamanların en merak ettiğim bölümü bu oldu.
Bundan sonra denemeye çalış? Ben belki denerim, 5-6 saatlik uykuyu kendime çok görüyorum çünkü :(
Ben de çok merak ediyorum ya :(

kör topal

Yemek yemeleride önce şişmanlatalım ondan sonra yeriz düşüncesinden olsa gerek ozaman
şaka bir yana ben cidden soruyorum minkler ifade farklılığından öyle söylüyor olabilir mi?
Bence Oda ilk minkleri düşman olarak yapalım demiştir sonra bunlarla düşman olucak hava yok demiştir dost olarak çiziyim diye düşünürken perşembe gelmiştir ortaya karışık bir şeyler yapmıştır böyle :D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık