Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dragonun devrimci olduğu ve luffy nin babası olduğu bölüm olarak 320 lerde çıkıyor be ilk devrimcilerden o zaman bahsediliyor. yeni dünya da zaten 300 lerden sonra çıkıyor. eğer grand line ilk girdikleri zaman olan mangayı okursan eğer orada crocos raftelden bahsederken sadece grandline den bahsediyor. yani dünya yonkou gibi terimler sonradan çıktı. shanks in bir yonkou olduğunu ilk garp söylüyor. ace de abi olarak gözüküyor ve wb de güçlü bir korsan olarak gözüküyor. yani demek istediğim arkadaşım yonkou ve yeni dünya terimleri ve kimler olduğu özellikle 300 bölümlerinden sonra çıkıyor. istersen bir bak. başlangıçta da zaten denizciler savaş lordları ve korsanlar var genel olarak. hikaye bunların çevresinde gelişiyor. genel olarak dediğim gibi özellikle enies loby den sonra bizim ufkumuzu genişletiyor oda. mesela sana başka bir örnek vereyim marineford savaşından önce ace ve luffy den iki kardeş olarak bahsediliyor ve geçmiş görüntülerde 2 sake varken marineford savaşında 3 sake gözüküyor ve bize sabo yu veriyor oda.
Tamam anlıyorum da bu karakterleri gördük diyorum ben. Sonuçta açıklanması farklı görülmesi farklı şeyler. Ace gözüktüyse onun tayfası işlenecekti. Dragon gözüktüyse ilk bölümlerde devrimciler işlenecekti elbet. Diğer dediklerim için de geçerli.
Yani tüm bunları sığdıramazdı 5 yılda bitiremezdi.

Tamam anlıyorum da bu karakterleri gördük diyorum ben. Sonuçta açıklanması farklı görülmesi farklı şeyler. Ace gözüktüyse onun tayfası işlenecekti. Dragon gözüktüyse ilk bölümlerde devrimciler işlenecekti elbet. Diğer dediklerim için de geçerli.
Yani tüm bunları sığdıramazdı 5 yılda bitiremezdi.
bende ortalama 5 yıl diyorum. ace gözüktü sadece bir korsan olarak işlense ya da dragon gözüktü ve sadece bir denizcilerden kaçak olarak gösteredebilirdi. yani demek istediğim karakterleri gösterdi ama o karakterleri küçük bir rol de verebiliridi ama oda hayal gücünüde kullanarak onları hikayesini genişletti demek istediğim bu. gösterebilir ama hikaye de nasıl işleyecek bunu bilmiyorduk göstermek farklı şey onun hikayesini işlemek farklı. belki başlarda dragonu devrimci olarak düşünmüyordu bilemeyiz yani bunu demek istediğim bu. bunlar sonradan çıkıyor yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık