Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aldığı hasarı fiziksel güce dönüştürüyor. SBSde falan mı çıktı galiba tam hatırlamıyorum. Smokerdan duymuştum ilk.
O zaman kizaru'nun tekmesinde büyük bir güç doğması lazımdı oruç reis'te. Ama yere yapıştı, hiçbir şey yapamadı :(
Meyvesini açığa çıkarmamış olabilir tehlikeli oldığu için, Shunsui Kyouraku hesabı, orası ileride belli olur.
Vücudunun o hale gelmesi hap v.b. gibi bir şeyle de olabilir.

O zaman kizaru'nun tekmesinde büyük bir güç doğması lazımdı oruç reis'te. Ama yere yapıştı, hiçbir şey yapamadı :(
Meyvesini açığa çıkarmamış olabilir tehlikeli oldığu için, Shunsui Kyouraku hesabı, orası ileride belli olur.
Dedim ya Smoker açıklandı diyordu. Tam hatırlayamadım şimdi. @Smoker

Aldığı hasarı fiziksel güce çeviren bir meyvesi var. Yani dayak yedikçe, daha güçlü oluyor.

Öyle olsa açıkça belli edilirdi diğer nova'larda gördüğümüz üzere, ayrıca kizaru'nun vuruşunda mort oldu daha da güçleneceğine, haki'ye mi bağlayacağız bunu da...
Urouge dayak yedikçe Hawkins bunun aldığı hasarı başkasına aktarsa.Ortaya sağlam bi kombo çıkabilir.

Son düzenleme:
Databookta Sabo öldü denmiyordu ki ölüm ifadesini öldü diye gösterdiler , yoksa E.oda onu da okuyucuya bırakmıştı.
E.odanın elinden çıkma datalar , güvenilir yani.

Databookta Sabo öldü denmiyordu ki ölüm ifadesini öldü diye gösterdiler , yoksa E.oda onu da okuyucuya bırakmıştı.
E.odanın elinden çıkma datalar , güvenilir yani.
Kizaru'nun tekmesine meyvesi yetmedi mi diyeceğiz o zaman, meyvelerin işleyişine ters o olay. Meyvenin otomatik güç artırması lazım orada, buggy'nin olayı gibi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık