Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
830lu bölümlerden sonra gelecek reis desene. :(
812de de önemli bilgiler alırız.
Sanmıyorum abi böyle bölüm sayısı versin ta o zamandan. Çünkü beklenmedik şeyler oluyor. Oda diyordu zaten aklımdakileri yansıtamadım, hikayeyi kırptım falan diye. Ve başlarda 5 yıl planlamış. Yani bu bölüm sayıları Oda için bile biraz uçuk geliyor. :/

O değil de adam ta o bölümden kaşların asimetrik olduğunu göstermiş biz 2y'den sonra fark edebildik. Ya da sadece ben mi 2y sonrası fark ettim la. :/

Sanmıyorum abi böyle bölüm sayısı versin ta o zamandan. Çünkü beklenmedik şeyler oluyor. Oda diyordu zaten aklımdakileri yansıtamadım, hikayeyi kırptım falan diye. Ve başlarda 5 yıl planlamış. Yani bu bölüm sayıları Oda için bile biraz uçuk geliyor. :/

O değil de adam ta o bölümden kaşların asimetrik olduğunu göstermiş biz 2y'den sonra fark edebildik. Ya da sadece ben mi 2y sonrası fark ettim la. :/
İllakli vardır dikkatli okuyuculardan kaçmaz :D

anmıyorum abi böyle bölüm sayısı versin ta o zamandan. Çünkü beklenmedik şeyler oluyor. Oda diyordu zaten aklımdakileri yansıtamadım, hikayeyi kırptım falan diye. Ve başlarda 5 yıl planlamış. Yani bu bölüm sayıları Oda için bile biraz uçuk geliyor. :/
Espiriyle karışık olsa da benim dediğim Oda sonradan beş yılın imkansız olduğunu kendi söylüyor. O kadar sürer diye hissediyormuş ama sonradan o süreye sığdıramayacağını anladığını söylüyor. Heleki kırpmalar var diyorsun bak. Normalde 5sene 20 seneye dayanmışsa kırpma olmaz bilakis ekleme olması gerekirdi. Ama tabi buradan yola çıkıp Oda daha yazdığı serinin derinliğini ilk zamanlarda farketmemiş ne sayı vermesi denilebilir bak. :)

FisherTiger

Şahsi görüşüm bir yonkou tayfasında doftan güçlü 2 adam olacağıdır 1 yada 2 tanede hemen hemen denk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık