Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 805 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@gyjbsch

Zoro'ya bunu yaptıysa artık Sanji'ye yeri yalatır :(

Ayrıca birisi yazmıştı Gereğinden fazla yüceltiliyorsa fazlada gömülmesi gerekiyormuş. Bu duruma göre Sanji'nin gömülmemesi lazım.

Doğru çok doğru.
Neydin Veli ? Zoro zor duruma düştü. Zoro gibi ciddi bir adam. Bu gibi durumlara düşmemesinin sebebini daha ciddi daha net davranmasına bağlıyorlar. Haklılar da. Bu duruma da mallığından düşmedi. Ben ezildim felan demiyorum. Ama zora düştü bu adam. Hani Luffy'nin zor duruma düşmesi ile alakası yok. Luffy dediğimiz adam bir ezik karşısında da zor duruma düşer. Buna alışığız. Ve bunun nedenin eziklikten kaynaklı olmadığını da biliyoruz. Neyi savunuyorsun bana karşı anlamadım ?

Neydin Veli ? Zoro zor duruma düştü. Zoro gibi ciddi bir adam. Bu gibi durumlara düşmemesinin sebebini daha ciddi daha net davranmasına bağlıyorlar. Haklılar da. Bu duruma da mallığından düşmedi. Ben ezildim felan demiyorum. Ama zora düştü bu adam. Hani Luffy'nin zor duruma düşmesi ile alakası yok. Luffy dediğimiz adam bir ezik karşısında da zor duruma düşer. Buna alışığız. Ve bunun nedenin eziklikten kaynaklı olmadığını da biliyoruz. Neyi savunuyorsun bana karşı anlamadım ?
Benim derdim şu:Zoro şu ana kadar pek zor duruma düşmedi bu yüzden Sanji'den kat be kat üstün ve güçlü,Luffy'ye denk Doflamingo'ya tek atar gibi kabul etmediğim abartılı bulduğum şeyler okumaya başladım forumda.Şimdi Zoro zor duruma düşünce bizde arkadaşın dediği gibi fırsatı değerlendirelim dedik.Zoro'nun ne sebeple zor duruma düşmesi pek mühim değil.Luffy meselesini şu amaçla söyledim:Zoro böyle bi duruma düştüyse Luffy daha zoruna yakalanır dedimö hepsi bu.Zoro ile de bi alıp veremediğim yok.Ama onu fazla abartan fanları ile var.Tabi @Dragon ve @JamesLogan hariç :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık