Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 805: Mink Irkı

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Dof Kaidonun elemanı değildi iş ortağıydı ve onu dizginliyordu bir nevi elinde oynatıyordu :artiz:
@gyjbsch yi bekliyorum konuya. Dof Kaidonun tayfası değildiki sağ kolu olsun sol kolu olsun :D
@Akainu pika pika yı da ekleyebiliriz hiçbir eksikliği yok bu meyvenin.
Dofy, ölmekten korkmayan bir adam Kaido falan hikaye korkması yani. Planları bozulacak diye Endişe duyuyordu. Iş ortağıydı, yer altı patronu daha bir çok şeydi. Ne kadar önemli olduğu belli tüm dünya etkilendi, WB de böyle bir etki olmamıştı.
Edit: meyve uyandırmış tek isim.

Ya ne güzel bu saatlerde manga denizinde çıkıyordu Türkçe. Gerekli şeyler denen yayın yüzünden artık çıkmıyor... Yok mu başka el altında çıkaran Türkçeyi???

Dofy, ölmekten korkmayan bir adam Kaido falan hikaye korkması yani. Planları bozulacak diye Endişe duyuyordu. Iş ortağıydı, yer altı patronu daha bir çok şeydi. Ne kadar önemli olduğu belli tüm dünya etkilendi, WB de böyle bir etki olmamıştı.
Edit: meyve uyandırmış tek isim.

Law'ın bakışlar bi değişik. Bi hinlik peşinde gibi geldi. Acaba ihanet zamanı gelmiş olmasın? Hazır kaptan ortada yokken vivre kartı dediği kağıdı meyve gücü ile hareket ettirip tayfayı bir tuzağa yönlendiriyor olmasın :fool:

O kadar olmasa da bayağı es getirdi.
Wb ölünce çağ değişti resmen.Dof düşünce de silah tüccarlığından tut el altı ne kadar iş varsa bozuldu.
Dof'un ki de bayağı büyük bir olaydı. Ama ben WB'nin Yonkou olmasından çok onun gibi büyük bir ismin düşmüş olmasının ses getirdiğini düşünüyorum. Yani bir Yonkou olmasının yanında adam bir de efsaneydi. O yüzden karşılaştırılamaz bence. Diğer yandan şu an bir Yonkou düşse o da en az Dof'un ki kadar sükse yapar. Ki bence her türlü çok daha fazla karışır ortalık.:D

Sonunda Bepo gözüktü. Mink çıkmasını beklemiyordum. Bu arc çok güzel olacak. Law'ın tayfası çok makara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık