Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 805: Mink Irkı

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ikisi kadar etkin değil meyve. Tam ışık hızında olsa gözle göremezsin ki adamı. Haki de yetmemesi gerekir. Oda o yüzden haki diye bişi koymuş.adamın olayı ışık hızı ama hızına erişebiliyorsun haki ile saçmalık :D
Yinede bir farkı vardı kepçüğün. Reyligh bir süre sonra ayak uyduramamıştı.Gerçi yaşlılığının etkiside vardı ama.

Son düzenleme:
Toriko'da dövmez mesela Komatsu kimseyi dövmedi henüz.
Komatsu'yu aşçı sanıyordum , bir eliyken yemek yaparken diğeri ile dövüşmesi gerekiyordu tabii ne dikkatsizlik .
Bu ikisi kadar etkin değil meyve. Tam ışık hızında olsa gözle göremezsin ki adamı. Haki de yetmemesi gerekir. Oda o yüzden haki diye bişi koymuş.adamın olayı ışık hızı ama hızına erişebiliyorsun haki ile saçmalık :D
Gücü kısılmış bir meyve daha . Gerçi Saka-san & Luffy'de asıl saçma olacak . Enel'in elektriği ile ısıttığı altının sıcaklığına yerinde duramayan Luffy Saka-sanı tokatlayacak .
Ben de Jack'in, Dof kadar olduğunu sanmıyorum. Bence Kaido'nun ne sağ kolu ne de sol. Ben kaplan adamın sağ, boğanın sol kol olduğunu düşünüyorum. Dof da sağ kol olacak adam bence. En kötü sol. Tabii benimkisi hissiyat.
Bir Çin mitinde kaplanın yüksek bir tapınktan yer yüzüne inip hayvanlara krallık ettiği hakkında bilgi vardı .Kaplan aşırı güçlü olacaktır kanımca .

Bu Law'u nereye bağlayacak anlamadım. Ciddi ciddi Enies Lobby v2 falan olacak da Law, Franky gibi gelip dövüştüktrn sonra tayfaya mı gelecek? Onun da kendi ekibi var ve bayağı ezik gibi duruyorlar. Fanları bayağı arttı. Yeni trio muhabbetleri dönüyor.

Sanji ise gün geçtikçe daha çok eziliyor. Gün geçtikçe unutuluyor. Yapacaksa yapsın yeni trio ama lütfen biri esir düştü olayı olmasın. Aynı şeyleri ısıtıp koymasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık