Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 800 Yılın Teorisi

Bu teori,

• Kullanılan toplam oy
    71
Konunun tutmasını istiyorsan adını Zoro veya Luffy ile ilgili koyman yeterli. En çok hit bu ikisinden geliyor hep sitede.
Okuyan okur okumayana da zorla okutacK değilim. Tutmuş tutmamış pek umursamıyorum açıkçası. Kimse yorum yapmak zorunda da değil. Sıfır yorum alan konum bile var. Zihnimdekikeri forumla paylaşıyorum ben hepsi bu.

Olay çok zorosun da, luffsin de de değil. Teori konularında katılırım veya katılmama dersin. Tartışmalık çok ortam olmaz. Ama seviye veya vs konuları gibi sidik yarıştırma potansiyeli yüksek konular açarsan 150 sayfa bile tartışılır.
Okuyan okur okumayana da zorla okutacK değilim. Tutmuş tutmamış pek umursamıyorum açıkçası. Kimse yorum yapmak zorunda da değil. Sıfır yorum alan konum bile var. Zihnimdekikeri forumla paylaşıyorum ben hepsi bu.
Biliyorum abi. Zaten yazacak şey olduğu için tutuluyor o konular farkındayım. Aslında tutuluyor değil de yorum atılıyor daha doğru olur. Yoksa bu konudan 1 tane okumayı o konulardan 10 tane okumaya tercih ederim. Zaten yorum gelmeme olayı da çok güzel açıklamış olduğundandır diye düşünüyorum. Sidik yarıştırmak yerine böyle kaliteli konulardaki birkaç yorum buraya üyelik açma sebebimdi zaten.

Biliyorum abi. Zaten yazacak şey olduğu için tutuluyor o konular farkındayım. Aslında tutuluyor değil de yorum atılıyor daha doğru olur. Yoksa bu konudan 1 tane okumayı o konulardan 10 tane okumaya tercih ederim. Zaten yorum gelmeme olayı da çok güzel açıklamış olduğundandır diye düşünüyorum. Sidik yarıştırmak yerine böyle kaliteli konulardaki birkaç yorum buraya üyelik açma sebebimdi zaten.
Yok zaten bir tane teori konusu> on tane vs konusu. Benim anlatmak istediğim teori konularında sidik yarıştırabilecek ortam olmuyor. Ama gidip meyvesiz luffy vs zoro veya mihawk'ın seviyesi açarsan konu'ya yüzlerce mesaj atılır. Çünkü sidik yarışı için aşırı müsait ortam oluşuyor.

Yok zaten bir tane teori konusu> on tane vs konusu. Benim anlatmak istediğim teori konularında sidik yarıştırabilecek ortam olmuyor. Ama gidip meyvesiz luffy vs zoro veya mihawk'ın seviyesi açarsan konu'ya yüzlerce mesaj atılır. Çünkü sidik yarışı için aşırı müsait ortam oluşuyor.
De mi ama? Zaten olayda orda kopuyor. Herkes teori yazamıyor ama herkes yorum yapabiliyor. Ben bile bilmediğim onlarca şeye o anlık gaza gelmeyle cevap verebiliyorum. Gerçi nadir oluyor ve aklımı toplayınca bilmediğimi söyleyip kenara çekiliyorum ama işin boyutu burada özetlenmiş oluyor zaten.

Teori 10 numara olmuş fakat bence diyerek başlayım tek kral vardı tek kralın soyundan olanlar bozgunculuk fesat çıkarılmasına karşılık buyuk bir patlak verip deniz toprak ve gökyüzü bir birinden yani tek tanrı yönetiminden ayrılmıştır. Ellerinden poseidon uranis ve pluton 3 ırkın da olası durumda kendi ülkelerini savunma amacı ile nesillere aktarılmış antik silahı ama bence tek kralda ise bu üçünün birleşimden oluşan tek antik silah çıkıyor diye düşünüyorum..
3 hasır şapka değil de tek krala ait yani 3 türün belirlediği temsili tek krala ait 1 hasır şapkadır.
Ama neticesinde çok yerinde bir teori. Tutar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık