Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun cüssesini görünce Luffy'nin G4'lu haliyle kıyasladım. Hemen balon gibi sönmese ve hakisini daha da geliştirirse serideki en epik savaş olabilir. :at:Sanji'lerin karşılaştığı ekip amblemlerine bakılırsa Kaido'lardan. Aradıkları samuray kim acep?

Roronoa Zoro

BB 2 meyve yiyorda bence Oda bunu yaparsa ben şahsen hiç şaşmam :)
BBear 2'den fazla meyve de yiyebilir, bunu karanlık meyvesinin mantığına oturtabilir, ama meyve yiyip suda batmama gibi bir olgu yok. Demir kurallardan biri bu, meyve yersen suda çekiç olursun.

BBear 2'den fazla meyve de yiyebilir, bunu karanlık meyvesinin mantığına oturtabilir, ama meyve yiyip suda batmama gibi bir olgu yok. Demir kurallardan biri bu, meyve yersen suda çekiç olursun.
Ben o anlamda demedim ki sen yanlış anladın meyve yiyor fakat meyve etki yapmıyor yani nasıl anlatsam 2 meyve yiyen ölüyor denildi ya bu ölmek için meyveleri yemiştir fakat ölmüyor :D Yani meyve etki göstermiyor ama Oda böyle birşey yapmiyacağı için sadece düşünce.

Bölümü okumadım.Zaten son üç bölümü okumadım.Gelecek haftakini de okumayacağım sonra zaten araya giriyor yine galiba.Bir haftada 4 bölümü okuyup Dragon misali uzun bi yorum yaparım artık.Neyse ben yorumlardan öğrendiğimle bir kaç açıklama yapayım.

Kaidoya gözüm kaydı maalesef onu gördüm.Hayal ettiğimin aksinde pek bişey yok.Luffy vari yara dışında.Galiba 7-8 kez yenilmesi gibi bir söz de geçmiş.Mühim değil az bile hatta.Yani yonko ama Luffy de kk olacak ama aldığı yenilgiler belli.Çömezlikte olmuş olabilir yani.

ittifak vs yonko olayında ise iki sayı önce Kidler gözüküp rotamız Shanks dediklerinde çoğunluk alır Shanks'a yazık olur filan diyordu.Ama şimdi ''Big Mom'a Kaido'ya gelince alır Shanks olunca auvvv diyorsunuz''cular birden Kaido karşısında Kidlere yazık olurd demeye başlamış. Maşallah her hafta kim gözükürse onlar kazanıyor.2 sayı önce Kidler Shanks'ı alır diyenler Kaido Kidleri parçalar diyor.Tamam bence yonkolar bir değil ama onların arasındaki fark da iki shichi olan Dof'la Buggy kadar değildir herhalde.Yani iki yonko dalaşsa ortaya Aokiji vs Akainu çıkar.

One Piece'in Bambina'sı da Kaido olcak gibi. Kaliteli manyaklar lazım zaten seriye. Mingo gibi birini şişireceğine bu adamı yücelt yücelte bildiğin kadar.

Shanks ufak tefek bişey olduğundan pek konduramasakta, Kaido 3 amirali bi oturuşta yer gibi duruyor..

G5 şart yoksa bizim çocuğu Enel'in yanına kadar uçurur bu Canavar.

793. bölümde önce Urouge'nin yanına birinin çıktığı görülüyor sonraki sayfalarda Kaidou'nun gölgesi adamlarından biri Dof olayını haber verirken görülüyor patlamalar eşliğinde. Zaman karmaşası var. Orayı atlamış Oda-senpai.

Bölüme gelecek olursak Kaidou aynı Oz'a benziyor bence bir akrabalığı var. Dövmesi şekil ihtihara mailli olması çok iyi matrak bir karakter ben daha ciddi bir karakter bekliyordum ama böyle sayko olması daha iyi. Adamın dayanıklılığına vurgu yuapılmış. Wb'de ki dayanıklılıktan sonra bunun ki efsane olmuş. Ayrıca karakter olarak tam tayfalık keşke yonko olmasaydı da tayfaya gelseydi. Franky kadar gücü olsaydı ama tayfa üyesi olaydı valla çok sevdim ben. Tayfay Zou'ya varmış herhalde bir dizi olayların içindeler. Kaido'nun adamlarının olduğu adalar Samurai da muhtemelen Kinemongilin arkadaşı galiba sanki üç kişiyiz demişti diye aklımda kalmış.Bir flashback koyup Big mumlardan kaçışı gösterirse iyi olur bence. Dressrosa'nın bitişi büyük olayların başlangıcı olur inşallahda seri daha da keyiflenir. Ayrıca Wano kuni samurailarından en cool olanını avatar ben yapacam ona göre kimse göz koymasın onu bekliyorum. Bir an önce Samurai adasına gitsinler de bize sağlam avatarlar çıksın.

Arkadaşlar Kaido güzel giriş yaptı karizmatik tamam eyvallah da. Yok shanksı döver yok wb den güçlüdür. Bu adamları unuttunuz sanırım :) Hadi onu da geçtim neredeyse akainuyu teklere getirmişsiniz yuh artık arkadaşlar naptınız. WB dünyanın en güçlü adamıydı bunu unutmayın hele hele marinefordda 3 amiral akainu hariç (ki o halde bile wb tayfasının üstünden kolayca geliyordu ) sapasağlam ayaktaydı. 3 amiral kaidonun dileğini çok rahatlıkla yerine getirir atlamasına gerek yok ordan burdan :) Luffy vs kaido da olucak gibi gözüküyor bakalım..
Açıkcası marineford WB den güçlü olduğunu düşünüyorum Kaidonun Shanks'da güçlüdür ve Big Mom'da güçlü olabilir açıkcası WB'yi güçten düştükten sonra gördük.Kaido Shanks ile kapışsa ki bence kapısmazlar olaki kapıştılar iki tarafta kazanabilir hangisi kazansa öyle cok şaşırılcanı sanmam.Kaido Akainuyla vs atsa Kaidonun ezici sonuçla kazanıcanı sanìyorum.Kusura bakma ama marinefordda WB en güçlü değildi Shanksda Kaidoda yenerdi onu BigMom'ı bilmedimiz icin yenermi emin değilim.Söylediklerinden sadece 3 amirale katılıyorum zaten yenmek için 3 amiralden aşağısı ueyerli olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık