Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar Kaido güzel giriş yaptı karizmatik tamam eyvallah da. Yok shanksı döver yok wb den güçlüdür. Bu adamları unuttunuz sanırım :) Hadi onu da geçtim neredeyse akainuyu teklere getirmişsiniz yuh artık arkadaşlar naptınız. WB dünyanın en güçlü adamıydı bunu unutmayın hele hele marinefordda 3 amiral akainu hariç (ki o halde bile wb tayfasının üstünden kolayca geliyordu ) sapasağlam ayaktaydı. 3 amiral kaidonun dileğini çok rahatlıkla yerine getirir atlamasına gerek yok ordan burdan :) Luffy vs kaido da olucak gibi gözüküyor bakalım..

Bak sen çevirene kadar bölüm yorumları yüzü aşacak. Yeni mitler ortaya çıkacak. Şuna cevap ver bari, Kaido ve WB olayı ne? 2 farklı çeviri varmış herhalde.

Kaido full koka yapıp koşmaya başlarsa acaba durdurabilirler mi? Doflamingo'yu kurtarmak isterse acayip aksiyon olur. Dofy'den sonra kimseyi sevmem diyordum. Kaido'ya hayran olmamak elde değil. Nasıl bir şeysin sen ya.
Çok mühim bişi değil. WB ölmeyi başardı ben başaramadım diyor sadece. Kıskanmış ölebilen WB'yi.

Unknown

Sizce Kaido'ya vücudunda ki yarayı kim yaptı? O kadar işkence, asılma vs hatta gök yüzü adasından direk düşmesine rağmen çizik yok ama vücudunda kocaman bir yara var. Roger falan mı ki acep?

Roronoa Zoro

Kaido Büyük bir savaşı müjdeledi, ayrıca bilinen en güçlü korsan olarak tanımlandı. Wbear bir şey yapmış buna, bence fizikselden ziyade savaş arkadaşını kaybettiği için tatlı bir kızgınlık duyuyor, Wbear ve Denizciler arasındaki savaşı engellemek istemesinin sebebi bu olabilir. Hawkins ittifakı Kaido'ya gitmemiş, Kaido ittifaka gelmiş :/Tayfa garip bir adaya çıkmış, ama Prenses Mansherry orada ne arıyor?
Ayrıca artık bariz bir şekilde CC tayfada.
Hiç kimse yazmamış galiba bizim tayfa bir kızdan bahsediyor. Bu kız kim acaba ?
Soldaki Prenses Mansherry mi emin değilim de, ona benziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık