Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanatlılar uzaydan,boynuzlular yer altından gelmiştir belki :D Devler ve cüceler farklı,insanlar da balık adamlarından evrim geçirmiştir.Moria gibi mutasyonlar da olabilir.

Not da söyledim. İnsan türleri altında farklı şekilde elemanlar var Uzun bacaklılar, kollular gibi onlar kabile adı altında nitelendiriliyor. Ama cüce ırkı ve dev ırkı tamamen insanlardan uzak ırklar.. Tamam dev bile biraz kabul edilirken cüceler kesinlikle insan katogorisine girmiyor. Nasıl başka evrenlerde insana çok benzeselerde Elf lerde insan ırkından sayılmıyorsa onlarda aynı şekilde sayılmıyordur büyük ihtimal. Tabi bu kısmı tamamen tahmin ama. :/
Dediğin gibi tahmin, benim de öyle ama gerçek insanlar aleminde cüceler veya dev cüsseliler de var. Bu yönüyle yaklaşıldığında One Piece aleminde biraz daha fantastik bir hava oluşturmak için insan ırkı içinde bizzatihi farklı özelliklere sahip insanların olduğunu göstermek için Cüce ve Devlerin oluşturulduğunu düşünüyorum.

Unknown

Dediğin gibi tahmin, benim de öyle ama gerçek insanlar aleminde cüceler veya dev cüsseliler de var. Bu yönüyle yaklaşıldığında One Piece aleminde biraz daha fantastik bir hava oluşturmak için insan ırkı içinde bizzatihi farklı özelliklere sahip insanların olduğunu göstermek için Cüce ve Devlerin oluşturulduğunu düşünüyorum.
Neyse en kötü cüceler ve devler insan ırkından olsa dahi @Dragon attığı resimlerde ki gibi Kaidou'nun kendi ırkı olabilir değil hatta büyük ihtimal öyle bir ırk mevcuttur. Yani lakap olarak yaratık yönünden bakılabilir.

Not: Kesinlikle cüsseleri büyük olsa bile dev ırkına benzemiyorlar.

Ben Oars ile Kaido'nun aynı soydan olduğunu sanmıyorum. Oars normal devlerin bile 2 ya da 3 katı falandı. Ayrıca onlar kıta çekenlerin soyu falan deniliyordu sanırım. Kaido büyük ihtimal Wb'den kısa olan bir insandır. Eğer insan soyundan değilse bile en fazla Pizzaro ile aynı soydandır.

kör topal

Saçma hatta çok saçma ama bir dev ile bir ozun ilişkisi olamazmı Kaido? Biliyorum aşırı saçma ama boynuzu ve ozlara göre küçüklüğünü bi bu açıklıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık