Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moriacı

Herkes takmış kimin en güclü olduguna. Ne gerek var ki böyle bir tartışmaya? bence gereksiz.

kör topal

En güçlü olan kişi Shanks mı? Böyle bir bilgi hiç duymadım. Eğer gösterirsen iyi olur ama Luffy'nin BAA'da 50 bin kişiyi bayılttığında Rayleigh ve Shanks'ın 100 bin kişiyi bayıltabileceğini söylemişti.
Hatırlasam zaten yazardım :D eski rayleigh olacakta çılgın rayleigh kızaruyu çoşturuyor diyecektik :D

Unknown

Sizin dediğinizde gayet mantıklı. İnsan olmayabilir, ancak bu sizin düşünceniz. Bu tür boynuz veya farklı özelliklerin, One Piece'te insan ırklarının farklı yorumlanması ve çizilmesi olarak görüyorum.
Benim hatırladığım Moria insan değildi, insan olarak sayılmayan türler arasında, dev, cüce, balık adam gibi örneklerde gösterilebilir. Yani illa kaplan, aslan olmak zorunda değil.

İnsan türleri arasnda farklı çizilen tipler yokmu var ama onlar Uzun kol kabilesi, uzun bacak kabilesi gibi adlarla nitelendiriliyorlar.

Benim hatırladığım Moria insan değildi, insan olarak sayılmayan türler arasında, dev, cüce, balık adam gibi örneklerde gösterilebilir. Yani illa kaplan, aslan olmak zorunda değil.
Balık adamları anlarım da Cüce ve Devlerin insan ırkının çeşidi olmadığı kanısına nereden ulaştın hacı? çünkü, cüce ve devlerin insan ırkının farklı türlerinden olduğu kanaatindeyim, her ne kadar kesin açıklaması olmasa da.

kör topal

Beyler sadece tahmin ama bb nin tayfada da aynı boynuzlu biri vardı kardeşi olmasın o? Güçsüz de değil yani sv 6 da en güçlülerden bir eski korsan.

Unknown

Balık adamları anlarım da Cüce ve Devlerin insan ırkının çeşidi olmadığı kanısına nereden ulaştın hacı? çünkü, cüce ve devlerin insan ırkının farklı türlerinden olduğu kanaatindeyim, her ne kadar kesin açıklaması olmasa da.
Not da söyledim. İnsan türleri altında farklı şekilde elemanlar var Uzun bacaklılar, kollular gibi onlar kabile adı altında nitelendiriliyor. Ama cüce ırkı ve dev ırkı tamamen insanlardan uzak ırklar.. Tamam dev bile biraz kabul edilirken cüceler kesinlikle insan katogorisine girmiyor. Nasıl başka evrenlerde insana çok benzeselerde Elf lerde insan ırkından sayılmıyorsa onlarda aynı şekilde sayılmıyordur büyük ihtimal. Tabi bu kısmı tamamen tahmin ama. :/

bunların hepsi aynı tür. kaidonun unvanıda tescilli en güclü yaratık. şimdi bu boynuzlu mahluklar ayrı bir ırksa, ve insanlar dısında kalan herseyin en güclüsü kaidouysa olayda sıkıntı yok. yok eger insanlar dahilsede su an için yine sıkıntı yok. çünkü edward newgate en güclü adamdı. buna shanks, dragon, garpda dahildi. wbden bahsedilmesine ve sahip oldugu meyve gücüyle, hayvanlıgının kombosuna bakarsak eger, muhtemelen wb yonkolarında zirvesindeydi. en tepedeki adam oydu. kaidouya ragmen zirveydi, işte şimdi zirvede bu adama gecmiş olmalı.

üstelik kaidou en güclü yaratıkta olsa, burda dengeyi degiştirecek cok az adam var. e.oda teachi gösterip en güclü adam olarak etiketleyebilir. linline en güclü kadın diyebilir. yada wbnin unvanında sıkıntı vardı. ben herseyi katayım daha tartısmasınlarda demiş olabilir. her halükarda, yaratık kavramının içine insan girmiyorsa bile, sadece; dragon,teach ve shanks bu adamdan güclüyse güclüdür bildiklerimizden. ha gorosei falan var ama onları bilmiyoruz. ama o zamanda bosluk olusurdu kücük bile olsa.

o yüzden benim kanaatim; zirvede bir ''adam'' durdugu için wb ve roger zamanında en güclü adamlardı.

su anki zamanda ise zirvede bir ''yaratık'' durdugu için en güclü yaratık ve tepe olarakta kaidou tanıtıldı.

buda dragon balldan;

friezanın babası ve kendiside farklı bir tür yaratıktı.insanlar vardı, birde saiyajinler. bu seride kaidou var, birde saiyajin gibi dövüsen d.ler :D androidlerde işte wg oluyor. bosuna mı px projesinin basında vegapunk var. ha son olarak ortaya bir buu cıkacak. oda ya teach olur yada wgdeki 18 aileden birinden fıskırır :)

Son düzenleme:
Beyler oars'ın soyu insan değildi değilmi ? Bu lavukta oars'ın soyundan geliyor gibi , belkide insan olmadığı için en güçlü yaratık deniyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık