Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fazla devrimsel/solcu düşünmüşün bu konuda. Bir çoğun hoşuna gitsede hitap ettiği kitle siyaset ile pek ilgilenmeyen bir kitleye sahip. Shonen yerine Seinen bir seri olsaydı bu cümle giderdi ama shonen'e olmaz bence. Türkiyede olsa bu cümleden sonra oda hapse bile atılırdı hatta japonyayı bilmiyorum :D.
Aynen öyle. En basitinden bizim forumdaki Sabo karşıtlarına hiç gitmezdi. Hafıza kaybı olayına girdi şuan için denecek hiçbir söz yok:D

Dragon, Shanks, Mihawk... Bu adamlar serinin sonunu göremeyecekler, malesef.
Dragon görecek bence sonunu ama diğerleri hakkında kuşkum var. Dragon göremezse sonunu devrim tamamlanmış olmaz.

Bu sözü söyleyen adam, bunun olduğunu görmeden ölmez; ''Söz veriyorum bir gün onlar benim dünyayı nasıl değiştireceğimi izleyecekler''...Bunu söyleyen adam Buggy değil yani :p

Bellamy'nin gelmesi şaşırtmadı Barto'nun gelmiceği belliydi.Sabo olayı biraz kolaya kacmış ama bölüm güzeldi.Sanji'yi özledik !

Cp0 bizimkilerin peşine düşerse Fujitora vs Cp0 cok hoş olur.Hükümete olan acısını bunlardan cıkartabilir.:D
Buyuk bi ihtimalle bellamy law a katilir,yada kyros yancisi olur...luffynin tayfasi orjinal bir tayfa sonucta,bellamy fazla siradan kaciyor...bellamy gelceine sezar gelsin daha iyi en azindan kendi alaninda iyi...tabi gonul law ister barto reyiz ister tayfaya ama ne fayda...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bellamy'i kurtar diye Luffy söylemiştir Zoro'ya muhtemelen Alabasta'da Smoker'ı kurtarmasını istediği gibi. Sonra tayfaya katılmaz diye umuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık