Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepsini tarafına aldı işte bizimki. Adam böyle kral olacak. Vurduğu yerden müttefik bitiyor. Yumruklarının böyle özel bir gücü var.
Sevgi yumrukları ''2'' :S
Dof ve Fuji olmadıktan sonra diğerlerini katsa ne olur. bari öküz gibi potansiyeli olduğunu düşündüğüm ayalu katsa peşine olmadı gerçek korsan Diamente ama cık nerde işsiz adam bizim ki orda :/
Hani dede diyecem o da ölmüş yaşılıktan. Ee bi Barto Sai ve hadi Cav olsun gerisi kuru kalabalık. Kyros büyük savaşta şöyle lawın elinden çıkmış sağlam bi adam olarak katılırsa bak o güzel olur.

Sevgi yumrukları ''2'' :S
Dof ve Fuji olmadıktan sonra diğerlerini katsa ne olur. bari öküz gibi potansiyeli olduğunu düşündüğüm ayalu katsa peşine olmadı gerçek korsan Diamente ama cık nerde işsiz adam bizim ki orda :/
Hani dede diyecem o da ölmüş yaşılıktan. Ee bi Barto Sai ve hadi Cav olsun gerisi kuru kalabalık. Kyros büyük savaşta şöyle lawın elinden çıkmış sağlam bi adam olarak katılırsa bak o güzel olur.
Barto, Sai, Cavendish, Kyros kalbur üstü adamlar. Onun haricinde Doffy ailesi hariç kimi gördüysek şimdi Luffy destekçisi, ülke dahil. Doffy ailesinden de Baby 5 var ekstra olarak.
Bunlar ve eskileri de katarsak baya küçük çaplı bir ordu eder.

brkyhelios

Arkadaşlar time skip up tan önce büyük savaşı bitiren, Donanmayı durduran , lufynın savastan kacmasını saglayan; wb , ace ve diğer cesetleri alıp götüren , şhanks gidipte 3novaya kaybetmez bence şhanks hakıde ustalasmıs bı ınsan meyve gücü pek etkılı olmucaktır , kid in ittifakı ağır hasar alır shanks a karsı olurlarsa teach yardım eder dıyenler var teach meyvesı olmayan bı yonkou ıle ugrasmaz diye düşünüyorum yani ittifak shanksa karsı tek basına cıkarsa kazanma olasılığı %30 NOT: ( shanksın kılıcı kairoseki den yapılmışsa eger; kidin gücü pek etkili olmaz dıye dusunuyorum + bide haki faktörü var)
o savaş niye bitti?
Akainu hayatının deprem yumruğunu yedi,amiraller çok yorgundu,koramiraller bitik vaziyetteydi ve tam enerjik bir shanks marinenin karşısına çıktı tabiki biter adamların şansı yok çünkü.Teach desen daha yeni deprem yumruğu yemiş meyvede acemi.Ve shanks tamamen güçlü bir şekilde tayfasıyla amiralleri ve teachları dağıtırdı

garp ve sengoku savaşa girmediği sürece

Kenbonshoku hakisi çok iyiydi. Busoshoku haki kullanmakta zorlanacağını sanmam. Saf gücü gerçekten üst düzey. Ben hariç Dressrosa arcta adamı seven birini daha görmek iyi oldu. Özellikle gizlenip ağladığı sahne çok hoşuma gitmişti.
İki bacaklı hali Dressrosa'da top 5'e oynar kanımca ki tek bacakla da çok etkilenmiş durmuyordu. Luffy'nin heykeli görür görmez etkilenmesi boşa değildi bence.
Yalnız değilsiniz, bende varım. O ağlama sahnesi benimde çok hoşuma gitmişti.

Roronoa Zoro

Benim hoşuma gitmedi, ağlıyorsan erkek gibi herkesin önünde ağla. Saklanıp ağlamak çok gay.

o savaş niye bitti?
Akainu hayatının deprem yumruğunu yedi,amiraller çok yorgundu,koramiraller bitik vaziyetteydi ve tam enerjik bir shanks marinenin karşısına çıktı tabiki biter adamların şansı yok çünkü.Teach desen daha yeni deprem yumruğu yemiş meyvede acemi.Ve shanks tamamen güçlü bir şekilde tayfasıyla amiralleri ve teachları dağıtırdı

garp ve sengoku savaşa girmediği sürece
Neyin yoğunluğu bu, ne kadar sürdü sanki savaş? Senin o yorgun dediğin amiraller 10 dövüşebiliyor birbirleriyle. :(

Benim hoşuma gitmedi, ağlıyorsan erkek gibi herkesin önünde ağla. Saklanıp ağlamak çok gay.
T.T

Roronoa Zoro

E. Oda'nın bir katili mantıklı bir şekilde iyi işlemesi hoşuma gitti. Başka serilerde iki karizmatik gülüş, iki söze kanıp "lan aslında iyi adam" dedirtme hevesinden uzak durmaya çalışmış. Kyros'un katil olma sebebinin bu boktan One Piece evreni olduğu açık ve net. Hayır madem olayı bu şekilde işleyebiliyorsun, neden Luffy'i sevgi pıtırcığı gösterme hevesindesin ki? Sanji'yi de keza öyle. Mesela Zoro da katil, o da mı kötü birader? Savaş zamanları bunlar, ya ölürsün ya öldürür. Bunun ahlakla bi' ilgisi yok ki. Ha sadistik bir şekilde Dof gibi adam doğrarsın, dersin ki bu adam kavasın önde gideni; ama sırf herotic saçma sapan sebeplerden şansa adam öldürtmezsen Luffy'e ben senin masalcılığına sıçayım derim.
Ha bu arada, ENEL-SAMA KYAAAA <3 İnşallah o gelmiştir :cool: Adam hala Luffy'den dayak yiyip kalkıp yürüyen tek villain. Evet evet 9128391283 tonluk demirle Luffy'den Rifle yiyip kalkıp yürüyen adamın fiziği düşük, bir de kendini geliştirse :rolleyes::rolleyes:

Shanks oldukça üst seviye, balıkadam adası arcındaki bi sahnede deniz krallarıyla konuşabilen Denizkızına {denizkızı Presnses Shiroshi} rehberlik edecek bi adamdan söz ediyor ve mangada geçen resimdeki adam resmen Shanks...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık