Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuzan'ın kol alma kapasitesi var, fazla küçümsemişsiniz. Bu adam filo amirali olabilecek biriydi ve şimdiki filo amiraliyle 10 gün dövüşebilmiş biri.
Uzulv ne? :S

Millet tek kolla yonko oluyor, tek kollu olması bişi değiştirmez.
Niye inatla öyle yazmışım bilmiyorum :/
Ben alamaz demedim zaten. Kol alan adam o vs yi kazanabilirdi. Bir meyve kullanıcısı için kol kontrol açısından en önemli kısım. Zoanlar ve bir kaç vücut değişimi yaratan paramecia dışında meyve kontrolünün çok büyük kısmı eller - kollar sayesinde yapılıyor. Yakın güçlerde olan 2 adamdan biri kolunu kaybetmiş ise bariz bir dezavantajı olur. Aokiji o saatten sonra yenebilirdi Akainuyu. Tabi son hamlesi ile falan kol almadıysa.

Niye inatla öyle yazmışım bilmiyorum :/
Ben alamaz demedim zaten. Kol alan adam o vs yi kazanabilirdi. Bir meyve kullanıcısı için kol kontrol açısından en önemli kısım. Zoanlar ve bir kaç vücut değişimi yaratan paramecia dışında meyve kontrolünün çok büyük kısmı eller - kollar sayesinde yapılıyor. Yakın güçlerde olan 2 adamdan biri kolunu kaybetmiş ise bariz bir dezavantajı olur. Aokiji o saatten sonra yenebilirdi Akainuyu. Tabi son hamlesi ile falan kol almadıysa.
Bir ihtimali belirttim sadece.
Ayrıca gördüğümüz üzere kolsuz yonko yapıyor Oda, bunun da hesaba katmak lazım.

Bir ihtimali belirttim sadece.
Ayrıca gördüğümüz üzere kolsuz yonko yapıyor Oda, bunun da hesaba katmak lazım.
Yok yok Akainunun kolu duruyordur.
Shanks meyve kullanıcısı değil ama. Ben bunu meyve kullanıcıları için dedim. Zaten editör gaza getirmiş adamı. Yoksa bir adam kol kaybedecekte gücü hiç değişmeyecek ha? Mümkün değil.

Yok yok Akainunun kolu duruyordur.
Shanks meyve kullanıcısı değil ama. Ben bunu meyve kullanıcıları için dedim. Zaten editör gaza getirmiş adamı. Yoksa bir adam kol kaybedecekte gücü hiç değişmeyecek ha? Mümkün değil.
Shanksın durumu epik bir durumdu. Acıtasyonu büyütüp okuyucu gaza getirildi.
Akainuda hiç bir epiklik yok. Boşa kol almazlar.
Zaten nereden çıktı bu saçma teori ? :/

Akainunun sağ kolu hiç gösterilmedi diye Metin öyle bir teori ortaya attı. Ama parmakları gözüküyor zaten :/
Karşılıklı bir şey almış olsalar Filo Amirali olmazdı :/ Filo amirali oldu çünkü vs de uzuv alarak üstünlüğü sağlayan adam oldu.
Kol aldığını düşünürsek ne anladık bu vs den ? :/
İmkansız. BU kadar net söylüyorum

Karşılıklı bir şey almış olsalar Filo Amirali olmazdı :/ Filo amirali oldu çünkü vs de uzuv alarak üstünlüğü sağlayan adam oldu.
Kol aldığını düşünürsek ne anladık bu vs den ? :/
İmkansız. BU kadar net söylüyorum
Hadi senin için kol almasın. Bu kadar büyütmene gerek yoktu. :S
Ben hala ihtimal veriyorum, en azından olması beni şaşırtmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık