Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki de her şey olup bittikten sonra teslim edecek.:)
Seri bitmiş oluyor işte artık. Şapka o zaman önemsizdi. Artık bir hazine görevi görüyor. Bir Miras :/
O teslim edildiğinde biz artık Luffyin macerasını izlemiyor oluruz. Doğal olarak hikaye biter.
Shanksın akıbeti belli /: Ya finalde Luffy ile görüşecekler.
Yada mezar ziyaretine gelip finalde şapkayı koyacak.

Seri bitmiş oluyor işte artık. Şapka o zaman önemsizdi. Artık bir hazine görevi görüyor. Bir Miras :/
O teslim edildiğinde biz artık Luffyin macerasını izlemiyor oluruz. Doğal olarak hikaye biter.
Shanksın akıbeti belli aslında /: Ya finalde Luffy ile görüşecekler.
Böyle olur, aklıma yattı. Gözyaşı döker bi' de bir damla, adettendir.

Alpamis

Shanksın akıbeti belli aslında /: Ya finalde Luffy ile görüşecekler.
Shanks zaten onu geçtiğinde şapkayı ona teslim etmesini istiyor. Yani her şey olup bittikten sonra şapkayı Shanks'e teslim eder ve son.

Shanks zaten onu geçtiğinde şapkayı ona teslim etmesini istiyor. Yani her şey olup bittikten sonra şapkayı Shanks'e teslim eder ve son.
İşte mesela ölüsüne mi yoksa dirisine mi ?
Ben ölüsüne diyorum ve varımı yoğumu koyuyorum.

Eğer Shanks birisi ile vs atacaksa öldürecektir işte :/ Anlayın la veriyor mesajı işte :(

Bölüm efsaneler efsanesiydi, baya beğendim.
Kuzan'da kulak ve kulağın altındaki yaradan belli olduğu üzre sağlam hasar vermiş gibi. Akainu'nun atarlanmasına bayıldım. :D
Kidlerin ittifakı'nın hedefi Shanks mıymış. Luffy ve Law anca Dof'u indirdi. Shanks, Beckman'ı vs alamazlar başka yardım almazlarsa.
Fuji'yi Sabo durdurur.

Alpamis

İşte mesela ölüsüne mi yoksa dirisine mi ?
Ben ölüsüne diyorum ve varımı yoğumu koyuyorum.

Eğer Shanks birisi ile vs atacaksa öldürecektir işte :/ Anlayın la veriyor mesajı işte :(
Senin dediğin çok klişe bir durum. Bak o kadar klişe ki adamlar sahneyi bile çizmişler..)

Shanks sevdandan vazgeç bence :/ Kidi o kadar yüceltip orada harcatmaz. Kenpachi yazmış bak :/
Eğer yonkou almaya gönderecekse illa ki birini alır senaryo öyle işler. Yoksa karakter boşa gider. Senaryo tıkanır.
Ayrıca Shanks Tanrı felan değil arkadaş. Tamam karizma adamda bu kadar abartmayın la :/
Sonu Netero veya yamaji gibi olacak adamın sizin yüzünüzden :)
Kid'i hiç yonkou almadan Luffy'e eşit çizerse seri sonunda hiçbir şeyin hakkını vermemiş olur. Zaten bu zamana kadar yaptıkları tam bir muamma. Sadece işe yarar tek bir şeyini biliyoruz o da Big Mom gemilerine musallat olmuş. Öyle ya da böyle bir yonkou alması lazım.
Bir de herkes Big Mom'ı alabileceğini düşünürken konu Shanks'a geldiğinde olmaz diyorlar. Gören de aralarında uçurum var sanacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık