Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvesini her zaman savundum. Law ile Kid meyve olarak çok üstünler. Onlar bunun üzerinden gelişim sağlayacaklar zaten. Ama Shanks işi yaş.
Şapka meselesine taktın sen :/ Onu teslim edene kadar ölmez diyorsun.
Ancak ölü yada diri diye bir sözleşme yok.
Abisiylede sözleşmişti. Korsanlar zirvesinde buluşacaklardı :/ Ace öldü.
Aynı şekilde Shanks da güçlü olduğunda teslim et diyordu. Eh mezarına gidip sabo gibi niye bırakmasın ?
Zaten Shanksın dirisine teslim ederse şapkayı One Piece biter lan :)
Hasır şapkalı luffy biter zaten :/

Benim anlamadığım x -drake nin Bigmam a capone bege nin de kaido ya katıldığını söyleyen arkadaşlar nereden çıkarım yaptılar ???

Alpamis

Şapka meselesine taktın sen :/ Onu teslim edene kadar ölmez diyorsun.
Ancak ölü yada diri diye bir sözleşme yok.
Abisiylede sözleşmişti. Korsanlar zirvesinde buluşacaklardı :/ Ace öldü.
Aynı şekilde Shanks da güçlü olduğunda teslim et diyordu. Eh mezarına gidip sabo gibi niye bırakmasın ?
Zaten Shanksın dirisine teslim ederse şapkayı One Piece biter lan :)
Hasır şapkalı luffy biter zaten :/

O değil Akainu'nun gerçekten de köpek olduğunu bu bölümde Gorousei tarafından da tescil ettirilerek öğrenmiş olduk
Oda bile bu yaratığın değersiz birisi olduğunu söylemişti yani Filo Amirali oldum diye şekil şükül yaparken değersiz birisi olduğu ortaya çıktı
Boşuna havlar durur artık
Aokiji=Muazzam güç

Gorosei'nin hepside çok güçlü gözüküyor üstüne Kong'u var Denicizcileri var.Birde bunlara yancı gibi gözüken Cp-0 vardı belli olduki bunlarda bize Amiraller'i aratmıyacaklar.Bu kutsallar sonuçta D.'lerin krallığını yıkan kişiler Doflamingo gibi potansiyelleri yüksek.Zaten daha öncede yazılan tahmin edilen bir şeydi kutsallardanda çok saglam adamlar çıkabilecegi o ihtimal çok kuvvetlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık