Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizciler Edo dönemine girmeye başladı , yavaştan içten çıtırtılar başlıyor , Akainu artık hükümetin ne mal olduğunu yavaştan gördü ve eminim ki onların hoşuna gitmeyecek hamleler geliştirecek.Sözlerini dinlemeyip denizci karargahının itibarı için.
Hükümetin en tepesindeki 19 kutsal aile ile ilgili de birşeyler çıkar meğer Gorosei kutsalların altındaymış , bende bu 5 moruğu en yüksek mertebe sanırdım bildiğin politikacı çıktı adamlar.
Hala en üstteki makam olarak yazıyor ama.
Ben anlamadım bu wg'taki üst alt ilişkisini. Kim yönetiyor kim kime çalışıyor belli değil.

Alpamis

Bu arada bu bölümle birlikte Akainu'n her denilene uymadığı yani bir köpek olmadığı belli oldu gibi. Bundan öncesinde tamamen emir adamı olduğunu düşünürdüm. Ama adamın derdi adalet anlayışı. Denizcilerin itibarı. Burdan dolayı tutum Akainu'yu.

Hala en üstteki makam olarak yazıyor ama.
Ben anlamadım bu wg'taki üst alt ilişkisini. Kim yönetiyor kim kime çalışıyor belli değil.
Şöyle düşün dünya ekonomisinin ve gücün asıl sahibi Rothchild ailesi =Kutsal ejderler
Obama ve diğer devlet adamları =Gorosei.

Bence böyle.Tuhaf bir benzetme oldu ama politikacı işte adamlar.
Ayrıca kutsallar arasında da sınıf farkları var muhtemelen.

Güç seviyesi olarak bütün yonkoular eşit de Shanks'ın tayfası da hayvan gibi.
Bilemeyiz artık onu :/ Ama bana göre en çok sırıtan eleman Shanks. :/
Teach güç topluyor , Kaido aynı şekilde ordu kurmakla meşgul , Big Mom da sanırım aynı şekilde yayılım gösteriyor.
Shanks yetim evlat gibi :/ Daha çok denge unsuru sağlıyor gibi.

O değilde , Oda Smokerdan umudunu kesmiş ulan ne güldüm yahu ahsdhashdas onun yerine fujiye misyon yüklemiş ya :/

Şöyle düşün dünya ekonomisinin ve gücün asıl sahibi Rothchild ailesi =Kutsal ejderler

Ama Goroseiyi iplemeyenler var. Yönetsin diye konulan adamlar dinlenmiyor. Çelişki var.

Alpamis

Bilemeyiz artık onu :/ Ama bana göre en çok sırıtan eleman Shanks. :/
Teach güç topluyor , Kaido aynı şekilde ordu kurmakla meşgul , Big Mom da sanırım aynı şekilde yayılım gösteriyor.
Shanks yetim evlat gibi :/ Daha çok denge unsuru sağlıyor gibi.

O değilde , Oda Smokerdan umudunu kesmiş ulan ne güldüm yahu ahsdhashdas onun yerine fujiye misyon yüklemiş ya :/
Çünkü Shanks'in buna ihtiyacı yok.

Unknown

Gorosei de zaten kutsal ejderlerden oluşuyor?

Bu adamlar hangi mantıkla Shanks'a saldırmayı planlıyor, anlamak güç.
Yonkoulara bakıyoruz şimdi. Big Mom , güçlenme peşinde adalara çöküyor. Kaido yapay meyve peşinde güçlenmeye çalışıyor. BB allahın emri zaten güçlenmeye çalışıyor. Shanks'da öyle bir konu geçmedi. Bunlarda kendilerine güvenip Shanks'ı seçmiş olabilirler. Ama Kid 'in yeneceğini düşünmüyorum. Big Mom'un gemilerine saldırmalarından dolayı Big Mom bunları yakalayacaktır. Shanks'ın tayfasındaki tüm üyeler özel çizilmiş üyeler. Şimdi Shanks'a 3 ünü yener mi ? sanmıyorum. Luffy Doflamingo'da zorlanmışken. Luffy'den güçsüz Hawkins le Apoo 'nun hiç şansı yok . Belli seviye altındaki karakterlerde karşındaki için çöp niteliği taşıyor. Tek atar geçer Shanks onlara. Onu geçtim bunun Beckmann i var Yasoop u var Lucky Roo'su var. Shanks tayfası özel bir tayfa. Luffy - Shanks , Usopp- Yasopp ve tabiki Beckmann,Roo-Luffy karşılaşmaları gereken karakterler. Çoğu kişi karşılaştıklarınca neler olacak diye yıllardır düşünmüştür zaten . Yem yapıyor Shanks'ı . Ha baktık uzun bir arc yapıyor Kid ittifağına Shanks üzerine yollarken. O zaman inecek deriz. 1 bölümde geçiştiremez Shanks'ı. Ama Kid ittifağının peşine Big Mom düşerse ve hazır bizimkilerde Big Mom ile çatışma içerisinde. Gerek Luffy'nin balık adam adası benim demesi ,gerekse yanlışlıklada olsa bomba göndermesi yüzünden Luffy de Big Mom'un aradığı kişiler arasına katılacaktır. Bu yüzden belki önümüzdeki arctan sonra ( umarım Wano olur ) Luffy ittifağı + Kid ittifağı vs Big Mom görebiliriz. Oradan da bizimkiler Kaido'ya yürür. Bence böylesi daha güzel olur . Big Mom ile düşman olan iki ittifak grubu karşımızda var . Kaido bireysel olarak daha bizimkilere bilenmiş değilken hemde :)

Hawkins hesaplayıp Shanks'i yenme ihtimaliz var dediyse ki bu ihtimal % 1 olsa bile bunlar davranmıştır.
Bütün Yonkouları yenme ihtimalleri var zaten . Ama etliye sütlüye karışmayıp,güçlenmeyede çalışmadığından daha kolay hedef diye seçmiş olabilirler. Ama bilmiyorlar ki Shanks'ın arkası sağlam. Shanks'a saldırmaya giderlerken WB tayfası bunların karşısına çıkıp geri postalasa çok güzel olur aslında . Özledim Marco gilleri :)

Yani işin özü şu gençler. Bildiğimiz üzere Big Mom ,Kaido,BB güçlenme peşinde . Bu yüzden Kid ittifağı güçsüz görüp Shanks'a saldırmayı amaçlamış olabilirler. Ya da Shanks'a saldırmaya kalkacaklar ki bizde bu sayede Shanks ne ayak onu öğreneceğiz. BB ye Aokiji katılması gibi. Belki haber alamadığımız WB korsanları Shanks'ın tayfasına katılmıştır ? Yoksa BB de hazır Aokiji de varken neden saldırmıyorlar bunlar Shanks'a . Kid ittifağı bile Shanks'ı hedefleyebiliyorken? Kafamda deli sorular :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık