Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 792: Yere Kapanmak

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo'da çizik bile yok bunun farkında mısın? Kapışır belli bi hasar verir, taktir ederiz en azından. Fakat adamı taktir bile edemiyoruz denk bile değiller çünkü.
Ben üstünlük kurdu demiyorum yanlış anlaşılmasın. Burgessin yüzü dağılmış zaten :/
Ancak 3-4 bölümdür kapışıyorlar bu gerçeği niye inkar ediyorsunuz :(
Adamda logia avantajı var zaten. Burgess gayet iyi gidiyor.

Üye silindi 1004

Ben üstünlük kurdu demiyorum yanlış anlaşılmasın. Burgessin yüzü dağılmış zaten :/
Ancak 3-4 bölümdür kapışıyorlar bu gerçeği niye inkar ediyorsunuz :(
Adamda logia avantajı var zaten. Burgess gayet iyi gidiyor.
Abi nasıl iyi gidiyor yahu? One Piece tarihinde bu rencide olan tek karakter Burgess şu an. Resmen "seni öldürmeye bile değmez" dedi. Sonra Burgess ahlaksızlık yapıp Ace konusunu açınca Sabo geldi "eeee seninle bi uğraşacağım" yaptı. Ben bu kadar rezil bir karakter görmedim neresi iyi gitme bunun. Denk değil, Sabo'dan kaçacak güce bile sahip değil. Oraya fırsatçılık yapmaya gelmiş aklınca, yaktılar yüzünü kerestenin.

Koka kaplama yapan bir şey. Hakiyi yoğunlaştırıp kaplayıp sertleştiriyor. Yani bıçağın keskinliğine etki edecektir. Tabi ki saplanmaz demiyorum yoksa düz boruyu da alsan onu da saplarsın birine.
Keskinliğine etki ettiği gibi kişinin özüne zarar veriyor. Özellikle logia ise koka şart yani koka yüklememiş ise Sabo'ya etkisi yok. Ben bunları niye söylüyorum zaten biliyorsun :( Olay koka yükleyip yüklememesiydi.

Yeni karakterler çıktı.Haftaya yüzlerini tam görürüz.Bu bölüm için önemli olan buydu.Dof"un zincirlenmesi bide.

Keskinliğine etki ettiği gibi kişinin özüne zarar veriyor. Özellikle logia ise koka şart yani koka yüklememiş ise Sabo'ya etkisi yok. Ben bunları niye söylüyorum zaten biliyorsun :( Olay koka yükleyip yüklememesiydi.
Koka yükleme değil o busoshoku haki yükleme. Koka, busoshoku hakinin bir tekniği. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık