Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 792: Yere Kapanmak

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burgess çöp bence ben dahada çöp bekliyordum Sabo'ya çizik atamamış bide bazı arkadaşlar Sabo ile kapışır diyordu. Ben tek atar demiştim ama atamamasına üzüldüm.

Üye silindi 1004

-Fujitora gerçek bir Japon bunu gördük. Eski Amiraller kadar sert ve havalı değil ama, çok düzgün bi adam. Onun emrinde olmak isterdim.
-Sabo, cidden diğer kardeşlerine göre çok çıtkırıldım ve kibar duruyor. Gerçi bunun sebebi asil olmasından kaynaklı. Ha kibar olması güçsüz olduğu anlamına mı geliyor? Kesinlikle hayır. Ortalığı kırdı geçirdi ve baya havalı.
-Sanji'nin olmaması artık bana rahatsızlık vermeye başladı cidden hoş değil.
-Law ve Luffy ismi yapmanın ötesinde bir şey yaptılar, ortalık baya karışacak. Law'ı harcayacaklar demedi demeyin.

Tırtgess için önceki haftalarda kendisinin ne kadar mal olduğu hakkında vurgu yapmıştık ve tabi ne kadar tırt olduğu hakkında
Demekki Teach ve tayfası çöplerden meyve topluyor Luffy gibilerine denk gelemedikleri için kendilerini bir halt sandılar
Ağzına ağzına yedi Tırtgess ateşi oturdu aşağıya
Daha hala Tırtgessi orada birine rakip görebilecek varsa bir şey demiyorum

Bölümün en iyi can alıcı sahnesi Korsan İttifak Doflamingoyu yendi !! haber ajanslarına yayın gerisi hikaye gibi geldi ..

Üye silindi 1004

3-4 bölümdür Saboyla kapışıyor :/ Farkında mısın ?
Sabo'da çizik bile yok bunun farkında mısın? Kapışır belli bi hasar verir, taktir ederiz en azından. Fakat adamı taktir bile edemiyoruz denk bile değiller çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık