Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 791 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, Dof'u bitirdiyse kafes gitmedi diyebilir kimsecikleri de şaşırtmaz ki uzatmayı pek bir seviyor. Kafes duruyorsa da gerçekten duruyor olabilir hareketsiz bir şekilde. Ee bizim sığır da kafesi kesemediğine göre sonraki bölümlerde bir şekilde kafesi parçalayacak olmaları da ihtimal dahilinde sanki.
(Toparlayamadım fakat anlaşılır sanıyorum)

Öldürmesin Luffy, Law gelsin söksün kalbini Doflamingo nun. Law canı sıkıldıkça kalbe counter shock verip Corazon un öcünü tekrar tekrar alsın daha adaleti olur, peşin ölüm ödül Dofa

derviş

Luffy son yumruğumu çakıyor acaba da bileğini içeri çekmiş?

Dof düştükten sonra kafes muhtemelen sadece duracak, yok olmaz büyük ihtimalle. Luffy de saf dışı kalacağı için(lucci savaşındaki gibi) iş fujitora veya saboya kalır gibi, bakalım bitsin artık bu işkence.

Dofy aslında Lufy'yi ararken klonu ile yer değiştirmiştir. Şimdi Kaido'nun adamlarının gemisinden çıkar. Kaido'nun adamlarını öldürüp yeni denizlere yelken açmıştır.;)

Ben Zoro-sama'nın kafesi kesmemesindeki temel sebebin Luffy'nin gönlünü yapmak olduğunu düşünüyorum. Biraz eğlensin Luffy, beceremeyince Zoro-sama olaya el atar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık