Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 791 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav he he, adam 16 kutsal mermi derken böbrek yetmezliğinden gitti. Meyve uyandırmayı geç, teknik kullanmayı da geç, teknik adı bile söyleyemiyor. Gama Knife yedi yiyeli yaptığı saldırılar hedefini bulmuyor. Aksi halde Luffy'ye dokunamıyor oluşunun açıklaması yok. Hatta yediği çifteden sonra görme kaybına uğradığından şu an Luffy'yi tam seçemiyor. Injection yediğinden beridir sağ ayağı sağlam basmıyor yere. Bu yüzdendir ki soluna çok yükleniyor. Soluna yüklendiğinden uyanmış meyvesini efektif kullanamıyor. Luffy ise ölmek üzere olan rakibini yenmek için şekilden şekle girip ucube oluyor ama nafile, gene yeniliyor gene yeniliyor.

Not: Doffy çifte yediği sırada yüzünü haki kapladı diyenler yanılıyor. Orada mangaka açık bir şekilde Luffy'nin hakisinin taştığını gösteriyor.
İnjection'da apandisti patladı diye hatırlıyorum ben. Ayrıca Luffy'nin hakisinin taştığını orada yakalayan bir ben değilimişim.

Tek kazanan da ODA olacak.:) Spoileri 10 sayfa konuşuyoruz daha ne olsun.
Baya uzun zamandır okuyorum hatrına katlanıyorum
Devrimciler içten çürük bir yapılanma. Liderlerinde bile hayat yok. Kendi ceplerini dolduruyorlar devrim ayağına, halk falan umurlarında değil.
Burgessi burda harcatı mı oda öyle bi adamlık yapar mı hiç:D Bi kaç yumruk bile atarsa Sabo iyi

Eski bölümlerden kırpılıp yapıştırılmış gibi geldi bana, Lao G de uçmuştu ve özellikle küçük panel Crocodile'ın uçuşuna fena benziyor.

Bu vs hala Lucci dövüşünden kötü benim gözümde, G3 de iken ezildi g4 de ise ezdi, denk bir dövüş olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık