Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 791: Enkaz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeniyim evet. Okumuştum bir şeyler ama tekrar konusu açılınca söyledim işte bir ihtimali.
Üyeler kısmından ArisTiheRu yu bul oku konuları, will of d. filan vardı baya birseyler vardı göz at ama hortlatmadan :)

Ayrıca Dragonun pelerininin gücününün sınırlarını bilmiyoruz :D

Üyeler kısmından ArisTiheRu yu bul oku konuları, will of d. filan vardı baya birseyler vardı göz at ama hortlatmadan :)

Ayrıca Dragonun pelerininin gücününün sınırlarını bilmiyoruz :D
Bakmış olabilirim ama aynı konular mı hatırlamıyorum. :D Hortlasın yahu yeni bilgilerle şöyle temiz bir sayfa açıp tekrar tartışmanın ne zararı dokunurki? Henüz daha taze konu sayılır açıklanmadığına göre. :)

Çakma ateş kullanıcısı Acei karşı bile zor anlar yaşadı. Sabo ve Luffy yi gör bence.

Teach biraz gerzek g2de bile o kadar yerde kıvranan adam g4 saldırısında o kadar kıvranırki Luffy tamamen yeniler hakisini.
Ace çakma ateş kullanıcısı değil ki :/ Adamın ateşin kullanılabilecek en üst düzey saldırılarını yaptı. :/
Gayet profdu. Tamam mal ama hakkını yemeyin adamın gayet iyi mevye kullanıcısıydı. :/

Ek olarak şuana kadar en dayanıklı adam karasakaldır.
En yıkıcı paramecia ve en tehlikeli logiada onda :/ Siz hala neyin peşindesiniz :(

Bakmış olabilirim ama aynı konular mı hatırlamıyorum. :D Hortlasın yahu yeni bilgilerle şöyle temiz bir sayfa açıp tekrar tartışmanın ne zararı dokunurki? Henüz daha taze konu sayılır açıklanmadığına göre. :)
Konuşulanların üstüne ekleyebileceğin şeyler varsa olur tabi ama tutup da çok güzel bir paylaşım teşekkürler yazarsan laf işitebilirsin.

Alpamis

Dragon da güç olsa şov yapar. Ancak gizli kapaklı işlerin adamı o.:S
Yaptı zaten. Esrarengiz bir şekilde Yangın sönüyor. Esrarengiz bir şekilde her bulunduğu sahne de yağmur yağıyor. Luffy'nin idamında yıldırım ve kayayı bile toz eden bir fırtına çıkarıyor. İsmi anıldığı zaman Gol D. Roger etkisi oluyor. Akainu bir Roger'ın bir de Dragon'un oğlu diye söyleniyor.

Adamı Sabo'nun gücü de az çok Dragon'un gücünü gösteriyor.

İvankov Luffy'nin gerçekleştirdiği olayları babası Dragon çıkınca tabi ya ne de olsa bubası Dragon diyor.:)

Yaptı zaten. Esrarengiz bir şekilde Yangın sönüyor. Esrarengiz bir şekilde her bulunduğu sahne de yağmur yağıyor. Luffy'nin idamında yıldırım ve kayayı bile toz eden bir fırtına çıkarıyor. İsmi anıldığı zaman Gol D. Roger etkisi oluyor. Akainu bir Roger'ın bir de Dragon'un oğlu diye söyleniyor.

Adamı Sabo'nun gücü de az çok Dragon'un gücünü gösteriyor.
Maden keramet Dragon da, toplasaymış yetim çocukları 100 tane Sabo olurdu şimdiye.:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık