Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 791: Enkaz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
işi bitti onun kalkamaz daha, kalksada yumruk atacak gücü bile kalmamıştır.

aslında önceki vuruşta iş bitmesi gerekirdi fakat biraz dram olsun kuş kafesi küçülsün herkes luffy ye umut bağlasın ağlamalı duygu yüklü bölümler olsun diye tekrar kaldırmıştı.
Aslında Dofy başta kesecek, biçecekti de işte biraz dövüş görelim diye uzattı mangaka. Hatta Luffy 10 dk istediğinde kafasını ezecekti yine ama ada halkının desteğini de göstermesi lazımdı, dediğin gibi dram lazımdı uzattı işte. Ee KK olacak adam, harcamıycaktı tabi :( ://

Aslında Dofy başta kesecek, biçecekti de işte biraz dövüş görelim diye uzattı mangaka. Hatta Luffy 10 dk istediğinde kafasını ezecekti yine ama ada halkının desteğini de göstermesi lazımdı, dediğin gibi dram lazımdı uzattı işte. Ee KK olacak adam, harcamıycaktı tabi :( ://
Doflamingo diyorum " Deshi Basara ! " eşliğinde ayağa kalkıp ortalığı tekleyecek. Ne düşünüyorsun bu konuda ? :(

Zoro"nun çizik gözü açmasıyla aynı mantık.Dof güçlü Luffy"den gözlüğün arkasında şeytan var :) Gözlük çıktı haftaya bombalıyacak :fool:

Alpamis

G4 dışında bi hareket yeni bir teknik göremedik daha.

Yeni arc ı bekleyeceğiz artık.

Bu arada evet haklısın luffy'nin Kişiliği bu kabul ediyorum ben sadece kendi görüşümü belirttim.

Punk Hazard da hatırlarsınız belki zoro bile luffy'e
"Artık yeni dünyadasın! Burada daha dikkatli olmalı tetbiri bırakmamalısın" gibilerinden laflar ediyordu ( bölümü hatırlayamadığım için yazamıyorum)

Ama görüyoruz ki luffy hala abuk sabuk hareketler yapıyor.
Law'un okadar anlatmasına dikkatli ol demesine rağmen luffy gidip ellerini bağlattırıyor falan filan.
Tamam Shounen Manga okuyoruz.

Shanks'tan bir örnek vereyim sana
WB ile konuşmasında Teach i anlatırken Ace'i göndermesinin yanlış olduğunu yüzündeki yarayı göstererek "bana bunu yapan Ace'e neler yapmaz!" gibi laflar ediyor.
Shanks bile bir anlık dalgınlığın sonuçlarına dem vuruyor.(sonuçta partilemek Üstadı shanks söylüyor bunu)
Shanks öyle bir şey demiyor.:S Bana bunu yaptıysa Ace'e neler yapmaz gibisinden.:S

Şunu da unutmamak gerekir. Handikaplı Dofy, Lufy'yi yendi ve ayakta kaldı. Sonra Lufy 10 dk kendine haki bastı geldi ve sonuç yine berabere bitti.:S
Biz normal Doflamingo'nun sınırlarını hiç göremedik.:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık