Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 791: Enkaz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof'un yenilmiş hali bile karizma be.:a: Harcadılar adamı. Daha Tenryuubitoların yönettiği bu dünyanın altını üstüne getirecektin gözlüğü güzel adam.:agla:

Dofun surat ifadesi cizilen iki karede farkli gibi gene kalkmasin :/ Gozlerini goremedik yine asistanlardan biri olsam Doffy nin hayatini kesin cizmek isterdim aslinda film olarak anlatilir gibime geliyor bui kadar kolay birakilmaz bu adam..

Kendi karakterinizi tanıyamamışsınız. Mingo öyle ölecek adam değil :/
Eğer maç burada bittiyse Oda kendini troller. Bize flaşbeklerle gösterilen " Fire Rises " temalı adam bu kadar kolay inmez.
Bir kerede o dinlensin hep luffy mi dinlenecek. Bİr daha ki bölüm " Rises " olacak.

Ne kadar çok beklenmedik olay oldu bu bölümde çok iyiydi odaya oturma odasinda küfür ettim sonra tüm odalari dolaşip andim umarim kulaği çinlamiştir kalp krizi geçirirken nerde hata yaptiğini falan görür işiğa yürür sıkıcıydı beklediğime değmiyor artik bölümler :(

Eğer maç burada bittiyse Oda kendini troller. Bize flaşbeklerle gösterilen " Fire Rises " temalı adam bu kadar kolay inmez.
Bir kerede o dinlensin hep luffy mi dinlenecek. Bİr daha ki bölüm " Rises " olacak.
Nope.

Ateş mi? :)

O değilde bu kadar insan neden o eşşek kadar yeraltı limanına inmedi de yukarda kesilmeyi beklediler? İnip vs nin bitişini bekleselerdi. Kesin CP0 aşağıda bekliyordur. Artık Dofu öldürürler mi, öldürmekten beter mi ederler, kaçırırlar mı belli olmaz. Ama öldürüp işi Luffye yıkabilirler.

MugeN

Bir bölüm anca bukadar batırılabilinirdi. Yine bir krallik kurtarıldı yine aglayan aglayana. Luffy yine fukara sümügü gibi yerlerde . Arc finalleri artik birbirine bukadar benzememeli. Doff'un yüzünü gösterseydi onuda yapmadı.
Bölüm özeti:

Bi kac bolum daha gecsin hicbir suprize yer kalmasin sonra saglam bir Doflamingo ve tayfasi vs Luffy ve ittifaki analizi planliyorum.
Yorum yazarak ikna edemediklerimizi belki toptan bir analiz ikna eder.

Ne oluyor lan ? :/

Doflamingoya helal olsun. Başka söze gerek yok. 1 vs alayı yaptı.
Rakibi bir öldü bir dirildi. Bir vurdu bir kaçtı :/ Canını indire indire kazanmış ayağı yapıyor.
One Piece in en kötü dövüşü olarak hafızamda kalacak. Ayrıca şu sol gözünün körlüğünü veya yara izini göster artık /:
Mingonun işi bitmiş gibi durmuyor ben ikna olmadım.
Tensei-dono doğru yolu bulduğunu biliyordum :D. Bunca zaman alttan alttan Dofy hayranlığını gizlemeye çalıştın ama artık dışa vurman da güzel ://

Katılmamak elde değil :at:
Ayrıca;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık