Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabah sabah süper yorumlar var :D Sevdim bunu. Yalnız forumda en sevdiğim kişi yine bölüme "çok kötü" vermiş, ona üzüldüm :/

Luffy ne yapıştırdı ama :cool: Dağa vursa dağ parçalanırdı öyle böyle değil. Bu süreyi uzatabilirse amiral seviyesine gelir Luffy muhtemelen. Şu an çok yakınlarda dolaşıyor :cool: Kaç haftadan sonra sevdim bu sayıyı :cool: 'cause im happy :cool:

Handikapsız Doflamingo nedir ? kimdir ? Adam nihayi gücünde zaten ,meyvesini uyandırdığı şekilde saldırı yapıyor. Handikapsız olsaydı Dof sadece vücudunun direnci yüksek olurdu. Daha dayanıklı olurdu anlayacağın. Ki ikisininde handikapsız halinde değişen birşeyler olmazdı. Luffy bu bölümde saldırılarını aldı Dof'un ama görüldüğü üzere yeni kalkmış hali bile çok büyük dezavantaja düşmedi.Bir kaç saldırısını aldı bu bölümde . Önemli olan Dof'un saldırıyı karşılayabilmesi. Gördüğüm üzere King Kong Gun u karşılayamıyor. Luffy 2 vurmasa 3 tane bundan atardı iş yine biterdi. Olayın özü Luffy Dof'un saldırı gücüne dayanıyor ama Dof Luffy'nin saldırılarında şehir turu atıyor :/
Alıntıdaki ismi görünce bir an kendi kendine konuşuyorsun sandım :eek:

Son düzenleme:
Sabah sabah süper yorumlar var :D Sevdim bunu. Yalnız forumda en sevdiğim kişi yine bölüme "çok kötü" vermiş, ona üzüldüm :/

Luffy ne yapıştırdı ama :cool: Dağa vursa dağ parçalanırdı öyle böyle değil. Bu süreyi uzatabilirse amiral seviyesine gelir Luffy muhtemelen. Şu an çok yakınlarda dolaşıyor :cool: Kaç haftadan sonra sevdim bu sayıyı :cool: 'cause im happy :cool:

Alıntıdaki ismi görünce bir an kendi kendine konuşuyorsun sandım :eek:
Lanet olsun içimizdeki Shanks sevgisine :D

Güzel bir bölümdü sonunda arc bitti onada sevınıyorum gerçekten o yumruğa dayanılıcak gıbı değil g4 ve g3 karısımı bır yumruk daha ilerki seviyelerde bi çok kişiyi zorlayabilir bu arc lufy kendını aştı gıbıme gelıyo umarım yonkou vs sinde daha guzel teknikler bulabilir bir bakıma arc'ın bitişlerinde yeni dünyada ki haberleri de merak edıyorum bakalım herkese hayırlı olsun bıktım dof muhabbetınden forumlarda onada ayrı sevındım .

Bayraklar neyi temsil ediyor alakası nedir
Guinness rekorlar kitabına girdiği için o bayraklar. Kutlama niyetine.
Ayrıca her tayfa üyesi için sağında solunda temsil ettiği ülkenin bayrağı var.
Sanji-Fransa, Brook-Birleşik Krallık, Nami-Amerika, Chopper-Kanada, Luffy-Japonya, Usopp-Brezilya, Robin-Hindistan, Franky-Çin, Zoro-Almanya.

Sonuç olarak Luffy'nin eğitim sırasında Doflamingo'dan daha güçlü hayvanlarla kapıştığını öğrendik. :hoo:

One Piece'te en güçlü ne Roger ne WB ne de bir başkası tek güçlü "gözlük"
En son karede kim var gözlük, genelde karşılaştığı rakibe son vuruşu yaptığında son karede kim olurdu; rakip ama bu sefer gözlük var demek ki asıl rakip gözlükmüş peh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık