Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda yazacağın kurguya.

Punk Hazard"da Dof"tan niye kaçtılar o zaman.İndirip Dresrosaya gitselerdi.Adamı yücelt sonra kendi mekanında yerin dibine sok :(
Amaçları Kaido'ya yürümekti ve bunun için Law'ın planını takip ettiler. Luffy'ye kalsa bir yere gitmezdi zaten.
Tabi sonrasında Law'ın Kaido muhabbetinin yalan olduğunu, amacının Doffy'yi öldürmek olduğunu anladık falan filan.

Bölümün ismini görünce ya Doftan yeni bir hikaye görcez yada Dof dünyanın merkezine seyahat edecek diye tahmin etmiştim. 2. si çıktı. Vay be Dof nerden nereye. Kalenin en tepesinde başlayen vs Dressrosanın derinliklerinde bitti. Son sahne ''2012'' filmini aratmadı :/

Mingonun kalkışı fena olacak. Adam o saldırıda bile bilinç kaybetmedi. :/
Ciddi anlamda Lucci vs sine gidiyor. Ve artık bölümler dakikalık zaman dilimini kapsıyor. Bu kısım sıkıcı :/

Empyrium

dofun luffyden güçlü olduğunu düşünen bi beni heralde adamı 2 tane süpernova birleşip anca aldılar oda zorla.law olmasa dof her türlü öperdi luffyi. ha bende kabullenemiyorum seri 800 sayı olmuş luffy hala ilk seferde rakip yenemedi ama yapacak bişey yok.ayrıca son vuruşu lawın yapmaması saçma olmuş adam o kadar geçmişi falan gördük daha etkili olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık