Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 788 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yükneki

Merhaba. Mansherry gözyaşlarının kontrolünü elinde bulunduruyordur. Öyle değilse bile atacağı yeri bilerek hareket ediyor. Diğer türlü çıkar çıkabileceği kadar yükseğe ve savururdu Dressrosa semalarından gözyaşlarını.

Fake dedik inanamadınız, bakın noldu şimdi. Zoro övülsün gerisi umrunuzda değil. :(
Evet haklısın. Amiral de ayıp olmasın diye bir el atmış :)

Umarım züleyha değilsindir :/

Bu arada barto gerçekten acayip iş görüyor la :/ Ayrıca o cüce ne yapıyor öyle ya asdhahahahaha
Kinemon ve arkadaşı haki mi kullanıyor ? Eh yakışır. Geçen bölüm söyledim Wanodan gelen adam haki kullanacak arkadaş !
Ve Fujitoranın rezilliği devam ediyor..
Yok değilim. Züleyha'yı görmüştüm aman Allah korusun :)

Evet haklısın. Amiral de ayıp olmasın diye bir el atmış :)

Yok değilim. Züleyha'yı görmüştüm aman Allah korusun :)
Yanlış anlama saplantılı bir kişiydi o :/ her yeni üyeyi o sanıyorum hoşgeldin :/

Bence amiral orada rezil olmuş :/ O durdurma fikri bile Zorodan çıktı amiralde ne yapsam diye düşünüyordu :/
Ciddi acayip rezil bir amiral bu eşi benzeri yok :/

Fujiyi milletçe alkışlıyoruz
Devam amiralcik !!!
Koskoca amiralsin ne bok işin var orda öyle tampon görevinde.
Yoksa cidden kesemiyor musun öyleyse söyle bilek Dofu yükseltiriz.

Yükneki

Yanlış anlama saplantılı bir kişiydi o :/ her yeni üyeyi o sanıyorum hoşgeldin :/

Bence amiral orada rezil olmuş :/ O durdurma fikri bile Zorodan çıktı amiralde ne yapsam diye düşünüyordu :/
Ciddi acayip rezil bir amiral bu eşi benzeri yok :/
Yok yok yanlış anlamadım. Forumu üyelikten öncede takip ediyordum :) Züleyha ağır saplantılı zoro fanıydı. Çok çektirdi size :of: Oda amirali bu arc çok pasif kıldı gerçekten. Herkes Luffy'e bıraktı herşeyi. Amiralin bir saldırısına bakar artık dof ama oda bahsini luffy'den yana kullandı.

Çünkü o kafes kapansa Fujtora da ölecek açıkça adamın maçası yemiyor Dofa.

Amiraldir savunayım diyorumda olmuyor.Bir Luffy edemedi.

Evet arcında sonuna gelip karakterlerin güçlerini az çok gördükten sonra;
Kafes > Fuji
Ah kafes yerine Luffy'nin eline geçecektin sen var ya o zaman görürdün.
O kadar arkasında durduk ama bildiğin elimde patladı.

Luffy'nin Bellamyden dayak yemesi ile bu olayın ne farkı var. İki tane mis gibi elimizde karakter var.

ta ilk gösterildiginde dedim. inat ettiler. her önüne gelen koka yapıcak artık. çünkü daha öncesinde koka diye bir sey yoktu. adam marineford arctan sonra artık kendimi düşündü, editörümü söyledi bilinmez. kim busoshoku kullandı anlasılsın diye kokayı cıkardı. belkide zephrynin filminin senaristi olan arkadası düşünmüştür. herkes koka yapıcak artık ki kimde busoshoku var anlayalım. yada her seferinde daagı yiyen taraf ana bunda haki varmıs, yada yandan bir cöp hakiyle vurdu bea diyecekti :D

yani hadi yüz kişinin yüzüde demiyeyimde 90 ı kesin zaten koka yapıcak.

ha birde kizaru gelsin diye hayal kurdum, e.oda aksiyon yerine yine aglayan zırlak bir prensesle dramı secti. yetmedi 2 tane daha pransesi aglasınlar diye dofun önüne attı. bu adamda nasıl bir prenses fantezisi var cözemedim. ne yapıyordu acaba kückken super marioda prensesi hiç kurtaramıyormuydu.. içinde kalmıs adamın herhalde :ehe:
:ehe:
Harbiden, Dofy 2 sini de paket edecek. ajıtasyonun dibine vurmayı planlıyor Oda herhalde kendince ://

Viola ne olacak yahu sanji yetişir mi dersiniz :) Ama bitek o dofun karsısına cıktı luffy ı beklemedi. Kadının dibi :) Birde viola yeniyormus dofu :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık